2733
2739
عنوان

شما بودید چکار میکردین

156 بازدید | 11 پست

توی محیط کاریتون یه نفر بخاطر حرفی که زدین مسخره تون کنه و همه بخندن و مدیر شرکت هم تایید کنه چه واکنشی نشون میدید

خدايا تمام اميد من تويي.. فقط از تو ميخوام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اعتماد بنفسمو حفظ میکنم

به تک تکشون میگم انتظار این رفتار رو از شما نداشتم و توهین و تمسخر در شان شما نبود. متاسفم

قشششنگ خجالت بکشن

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.
بنظرت فردا به مدیر بگم که اگه دفعه بعد پیش بیادجوابی میدم که کل شخصیت طرف رو میبرم زیر سوال

بگو من اصلا خوشم نمیاد از مسخره کردن دیگران اینک شمام تاییدکردین باعث پرویی ی افرادی شده ازاین ب بعد منم میشم مث خودشون ببینم عکس العملتون چیه 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

نقطه ضعف دستش نمیدادم تا خودش خسته شه بیخیال شه سخته ولی حداقل کار هرروزش نمیشه محلش نده

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"