2737
2739
عنوان

دلم گرفته،بغض دارم

216 بازدید | 16 پست

بعد از یک سال اقدام سه روز پیش آزمایش بتام 172بود،امروز تکرار کردم 243بود خیلی کم رفته بالا، دکتر هم دید از قیافه ش معلوم بود ناامید شد لکه بینی هم دارم،گفت چند روز دیگه باز برم تکرار کنم ولی خودم بعید میدونم بمونه، سنم داره میره بالا،فکر میکنم داره دیر مشه، یعنی قسمت نیست من مادر بشم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی خدا نمیدونم چ حکمتی توی کاراشه

منی ک باردارم و قهرم و هیچ راهی نیست بچرو بندازم 😭

عزیزم باردار میشی فقط صبرکن ببین خدا چی میخواد

شایدم الان بارداری 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍🥰
2728

عزیزم‌ مهم اینه که بالا رفته کم‌نشده یا ثابت نمونده فقط استراحت کن و چیزای طبع گرم‌نخور از  پله هم بالا و پایین نرو دو سه روز دیگه برو‌ ازمایش بده انشاالله که بالا رفته باشه

هی خواهر ول کن بابا دنیا ارزش اشکاتو نداره

منم نازام ۱۰ ساله ازدواج کردم

ولی به تخمم نیست

حتما صلاح نیست مادر بشم

من تا حالا بیبی چک مثبت هم ندیدم چ برسه ب بارداری

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738
هی خواهر ول کن بابا دنیا ارزش اشکاتو نداره منم نازام ۱۰ ساله ازدواج کردم ولی به تخمم نیست حتما صل ...

عزیزم، منم فکر نمیکردم باردار باشم خیلی اتفاقی شد چون ماههای آخر هیچ دارویی نخوردم، اما بد خورد تو ذوقم

عزیزم، منم فکر نمیکردم باردار باشم خیلی اتفاقی شد چون ماههای آخر هیچ دارویی نخوردم، اما بد خورد تو ذ ...

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم ♥️

خدا بخواد غیر ممکن هم ممکن میشه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خدا کنه، مرسی از امیدواریت گلم

خواهش میکنم عزیزم،دوستمم مثل شما بود پنجشنبه هفته پیش از داد بتاش130بود سه روز بعد دوباره از داذ شده بود 200 دکتر گفته کمه امروز دوباره داد شده بود 600 دکتر گفت عالیه پس ناامید نباش گلم و مثل دوستم فقط توکل کن به خدا