2733
2734
عنوان

زایمان

192 بازدید | 11 پست

سلام خانما.۲۷روز زایمانمه تا هفته ی ۳۷چهار پنج تا پرلوتون زدم ایزوپرینم میخوردم .۲۷ چهل هفتم کامل میشه دوسندارم دیگه بمونه احتمال داره همون روز زایمان کنم خدا کنه بشه نمونه هفته های دیگه خیلی خسته شدم چیکار کنم.

برو دیگه، ولی ببین چه طبیعی چه سزارين دوراز جونت من که ب غلط کردن افتادم، هردوش خیلی خیلی بده، ولی خب چون زمان زودمیگذره ادم یادش میره،سزارینی بودی زودتر بلدشی بهتره حتما حتما حتما اومدی خونه، روزسوم شکمتو ببند چون هرچی محکم باشه کمتر درد میکشی،بخوای نخوای یکم شکمت میمونه اگه  شل ول اویزون باشه بخیه هات هی دردمیگیرن، با شال ببند، نترس هیچی نمیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو دیگه، ولی ببین چه طبیعی چه سزارين دوراز جونت من که ب غلط کردن افتادم، هردوش خیلی خیلی بده، ولی خ ...

طبیعی هستم بچه ی دوممه .بچه اولم همون روز ک سنو واسم زده بود بدنیا اومد.دوسدارم اینم ب وقتش بیاد دیگه دیر نکنه .تورو خدا دعام کنید هم سروقتش بدنیا بیاد یعنی همین شنبه هم راحت بیاد بچه ی اولم ک خدارو شکر خوب بود زایمانم

ن عزیزم احتمالا فردا میرم معاینه انجام بده دکتر.اگه معاینه شم دردم میگیره؟؟

اگه تحریک کنه دهانه رحمتون نرم میشه ورزشها رو انجام میدید؟انگار دیروز بود منم رفتم معایینه حتی اینجا هم تاپیک زدم

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
اگه طبیعی مد نظرتونه راه رفتن با پاهای باز +رابطه جنسی فقط و فقط تحت اجازه پزشک کمک کننده اس

شکمم ک اومده پایین قشنگ میفهمم حالا دیگه نمیدونم تو کل بر خدا

2740