2733
2734
عنوان

میشه لطفا یکی ب من کمک کنه خواهشا

124 بازدید | 39 پست

اشتباه کردم وقتی از خودم بیشتر دوسش داشتم بهش گفتم تموم 

الانم اگ ضایع شم حقمه 

ولی آخه اون یهو عوض شد بی توجه شد من عصبانی شدم گفتم میرم💔

دلیلش برای چند روز بی توجهی این بود ک اوضاعش خوب نیست

همش میگفت یکم صبر کن خوب میشم ولی من...

,همش با خودم میگم چرا عذاب بکشم دارم از دوریش میمیرم برم بهش پیام بدم 

چرا ندم؟

نمیدونم چیکار کنم خستم 

یکی کمکم کنه 

تاریک ترین لحظه ی شب، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده! زمان همه چیزو درست میکنه بهت قول میدم رفیق! .                                     هکرمغز،شرلوک هلمز،شایانی و فاطمه صابر عزیزم من دلم تنگ شده میشه برگردین؟/:
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو منی یا من تو؟

چیکار کنم

چیکار کردی

تاریک ترین لحظه ی شب، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده! زمان همه چیزو درست میکنه بهت قول میدم رفیق! .                                     هکرمغز،شرلوک هلمز،شایانی و فاطمه صابر عزیزم من دلم تنگ شده میشه برگردین؟/:
2742
هر کاری حالت روخوب میکنه انجامش بده.

خب چی بگم 

الان بگم یا فردا

چجوری باشم 

بگم مثلا

میشه آشتی کنیم؟

خوبه اینجوری؟

نه توروخدا اشتباه منو نکن پیام نده اون سرش یه جای دیگه گرمه دوباره تنها بشه بهت خودش پیام میده اونوقته که هر چی از دهنت در میاد بهش بگو 

من پیام دادم خودمو کوچیک کردم اما بی محلی کرد بعد یکسال که دیگه فراموشش کردم پیام داد ایندفعه بود که هر چی از دهنم دراومد بهش گفتم دلم خنک شد ولی هنوز یادش میافتم آزار میبینم ای کاش قیامتی باشه که بتونم تقاص اشکامو ازش بگیرم

دقیقا مثل تو ،میخوام بهش پیام بدم میترسم پسم بزنه پاک نابود شم،کلا تو فکرشم،وقتی خودم گفتم خداحافظ ا ...

وای منمم خودم رفتممم

بیا باهم پیام بدیم 

مال من آنلاین

چرا کات کردی

2740
نه توروخدا اشتباه منو نکن پیام نده اون سرش یه جای دیگه گرمه دوباره تنها بشه بهت خودش پیام میده اونوق ...

متاسفانه مردا خیلی دیر به خودشون میان دیگه برگشتنشون فقط حال آدم و بد میکنه

نه توروخدا اشتباه منو نکن پیام نده اون سرش یه جای دیگه گرمه دوباره تنها بشه بهت خودش پیام میده اونوق ...

آخه اون اینجوری نیست 

فقط ی مدت حالش بد بود بی توجه بود میگفت اوضاعش خوب نیست ولی یهو سگ شدم فش دادم و گفتم تموم اونم اولش هی هیچی نگفت بعد سین زد ج نداد 

الان میگم بزم آشتی کنم خیلیییییی دوسش دارم

بی توجهیش بی حوصلگیش،میخوای چی بگی اخه؟

دقیقا منم 

میخوام بگم میشه آشتی کنیم؟

توم پیام بده بیا باهم انجامش بدیم

نه اگه بگه نه خیلی خرد میشم تو بده

یچیز دیگ بگو خب

بگو سلام 

بیا باهم💔

به نظر من بهش بگو عزیزم بیا گذشته رو فراموش کنیم و از نو شروع کنیم بگو حالم بدون تو خوب نیست بگو می خوام  عمرم رو با تو سپری کنم .یه پند به شما بیا تا قدر همدیگر بدانیم که تا ناگه زیکدیگر نمانیم شما که اینقدر دوستش داری باید از خود گذشتگی کنی و غرورت رو کنار بزاری و به این قهر پایان بدی.زندگی خیلی کوتاه‌تر از اونیه که ما فکرش رو میکنیم پس باید قدر هر لحظه عمر مون رو بدونیم وبا دلخوری وقهر خرابش نکنیم.

2706