2737
2734
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593009 بازدید | 18281 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام این مطالب رو خوندم گفتم بد نیس واسه بقیه هم بزارم
عوارض جانبی کلومیفن: داروهای باروری می‌توانند طیف گسترده‌ای از عوارض جانبی جزئی، از جمله تورم خفیف تخمدان، درد معده، حساسیت به لمس پستان، بی‌خوابی، تهوع و استفراغ، تاری دید، سردرد، خستگی، تحریک‌پذیری، افسردگی، افزایش وزن و در موارد نادر، کیست‌های تخمدانی را ایجاد کنند.
با مصرف دارو‌های باروری احتمال باروری چندقلو افزایش می‌یابد. اگرچه بسیاری از زوج‌ها این را برکت و رحمت می‌دانند و خوشحال می‌شوند اما باید بگوییم این مسأله ریسک سقط و دیگر مشکلات را افزایش می‌دهد.
این درمان همچنین می‌تواند بسیار از نظر هیجانی و عاطفی سخت باشد، زیرا شما باید برای بررسی مکرر مدام نزد پزشک بروید. یافتن یک دوست مشتاق، گروهی پشتیبان یا یک فرد حرفه‌ای قبل درمان، در طول درمان و بعد از درمان می‌تواند برای شما از نظر روانی التیام بخش باشد.
زنانی که کلومیفن را به همراه دیگر داروهای باروری مصرف می‌کنند، گاهی اوقات دچار سندرم تحریک بیش از حد تخمدان (OHSS) می‌شوند، که یک بیماری با افزایش وزن، نفخ و احساس پُف‌کردگی است. همچنین برخی از بیماران تنگی نفس، سرگیجه، درد لگن، تهوع و استفراغ دارند. این مسأله زمانی رُخ می‌دهد که بیش از اندازه خوب به درمان پاسخ داده و چندین تخمک بالغ تولید کنید. در این صورت تخمدا‌‌ن‌ها به طور ناگهانی چندین برابر اندازه اصلی‌شان بزرگ شده و مایعی را به حفره شکمی‌ ترشح می‌کنند. به طور معمول این مسأله با نظارت دقیق توسط پزشک برطرف می‌شود. اما در موارد نادر می‌تواند تهدید‌کننده زندگی باشد، و شما باید برای نظارت شدید در بیمارستان بستری شوید.
پژوهشگران که اخیراً نتایج هشت مطالعه مختلف انجام شده بین سال‌های ۱۹۸۹ و ۱۹۹۹ را مورد بررسی قرار داده‌اند، نشان داده‌اند که داروهای باروری خطر ابتلا به سرطان تخمدان را افزایش نمی‌دهند، حتی اگر درمان دارویی بیش از یک سال طول بکشد. پیش از این، این مسئله یک منبع اصلی از جنجال و نگرانی بود.
[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
تأثیر ژل روان کننده بر باروری: تحقیقات نشان داده‌اند که روان‌کننده‌های واژینال برای اسپرم سمی هستند و در نقش مخاط گردن رحم تداخل می‌کنند. به طور کلی ترشحات اسیدی مهبل اسپرم‌ها را می‌کشد، اما موکوس قلیایی گردن رحم که درست قبل از تخمک‌گذاری تولید می‌شود، از اسپرم محافظت می‌کند.
روان‌کننده‌های مصنوعی از رسیدن سریع اسپرم به موکوس گردن رحم جلوگیری کرده و موجب می‌شوند که آنها قبل از قرارگیری در محیط داخل رحم، در محیط اسیدی مهبل (واژن) بمیرند.
هر گونه روان‌کننده واژینال مصنوعی، چه به صورت تجاری از داروخانه خریداری شده باشد و چه در خانه تهیه شده باشد (مانند سفیده تخم مرغ یا روغن بچه)، می‌تواند امر لقاح را مختل کند.
بنابراین اگر می‌خواهید باردار شوید، بهترین راه برای روان کردن محدوده واژینال، پیش‌نوازی توسط همسر است. قبل از مقاربت زمانی را به معاشقه اختصاص دهید. از همسرتان بخواهید شما را نوازش کرده، در آغوش بگیرد و ببوسد. بسیاری از زنان به ۱۰ تا ۱۵ دقیقه تحریک نیاز دارند تا به حالت مورد نظر برسند.
اگر علیرغم پیش‌نوازی باز هم موکوس (ماده لغزنده) کمی دارید، می‌توانید از آب گرم به عنوان روان‌کننده استفاده کنید. آب برای اسپرم سمی نیست و مانع رسیدن آن به گردن رحم نمی‌شود.
کدام زمان برای بارور شدن بهتر است:
زمانی که دوره تخمک گذاری شماست یا زمانی که اسپرم ها به بالاترین حد ممکن می رسند؟

خبر خوب برای همه شما شب زنده داران این است که با وجود اینکه برخی از مطالعات ادعا می‌کنند که تعداد اسپرم مرد در صبح بالا‌تر است، تفاوت آن بسیار اندک است، تا حدی که این تفاوت اندک تأثیر مهمی در باردار شدن یا نشدن زن نمی‌گذارد. برای مثال تعداد اسپرم همسرتان از ۸۷ میلیون در شب به ۸۸ میلیون در صبح می‌رسد. این تفاوت ممکن است زیاد به نظر برسد، اما تغییر چندانی به نظر نمی‌آید. هر چه باشد، در آخر تنها یک شناگر کوچک از بین تمامی اسپرم هاست که تخمک را بارور می‌کند!

اگر شما واقعا می‌خواهید شانس بارداریتان را افزایش دهید بهتر است روی زمان تخمک گذاریتان تمرکز کنید. برای زنان با چرخه معمول ۲۸ روزه، دوره باروری در حدود روز ۱۰ تا روز ۱۷ دوره است. اگر زوجین بارور باشند، اغلب اوقات داشتن رابطه جنسی برای 2 بار در طول این دوره از زمان برای بارداری کافی است.

در حالی که مهم است به زمان بندی دوره‌تان آگاهی داشته باشید، به‌‌ همان اندازه مهم است که سعی کنید همواره آرام و بدون استرس بوده و از رابطه‌تان لذت ببرید. هر قدر آرام‌تر باشید و استرستان کمتر باشد، شانس باروریتان بیشتر می‌شود.

در واقع، مطالعات نشان داده‌اند که زمانی که زن‌ها در بارور‌ترین قسمت از دوره ماهانه خود هستند، بیشترین تمایل را به داشتن رابطه جنسی خواهند داشت. بنابراین هر زمان که تمایل داشتید (صبح یا شب!) رابطه برقرار کنید.
2740
بهناز جون من بعد از اینکه چند روز از پریودم عقب افتاد 2 روز پهلو درد داشتم البته نمیدونم ربطی به باردار بودنم داشت یا اینکه سرما خورده بودم؟؟؟؟/
برای سلامتی همه نی نی های سایت و دختر گل من لطفا یه صلوات بفرستید...ممنون
سلام

من همه علائم پری رو دارم

این ماهم پرید
یا نُورُ یا بُرْهانُ ، یا مُبینُ یا مُنیرُ ، یا رَبِّ
اِکْفِنى الْشُّرُورَ ، وَ آفاتِ الدُّهُورِ ، وَ اَسْئَلُکَ النَّجاةَ
یَوْمَ یُنْفَخُ فِى الصُّور محمد آیین 1-7-93 قدمای کوچولوشو به این دنیا گذاشت و ما شدیم یه خانواده 3 نفره خدایا شکرت Lilypie First Birthday tickers
راست میگی می می جان که اینطور پس طبیعیه ممنووووون البته من خوشحالم که الان پررنگ شده چون این هفته داشتم کرم واژینال استفاده میکردم امروز تموم شده از امشب با خیال راحت میرم اقدام خدایااااااا........
شایان مامان دوم مرداد ماه زمینی شد خدا جوووووونم شکررررررت
2706