2733
2739

اجاره کردی ؟

کافی نت بزن 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
💔💔💔

ببخشید عزیزم، اخه واقعا 16 متر چیزی نیست، برو خیابونای شلوغ دوربزن ببین بقیه شرایطشون مثل تو چکار میکنن، راستی عطاری ام خوبه، چندساله مردم ب داروهای گیاهی رو اوردن 

بچها نظرتون راجب لیزر بدن چیه؟ 

اگه منظورت موهای زائد، میگن موهای زائد باید رشد کنه بزنه بیرون نباید ریشه سوزی کرد 60 سالگی به بعد عوارض بدی داره، پوست داغون میشه، خیلی شل میشه، راستش من ک خیلی دوسدارم اما خیلی خیلی میترسم حوصله مریضی ندارم خوشم نمیاد بیوفتم رخت خواب یکی بیاد ازم نگهداری کنه

اگه منظورت موهای زائد، میگن موهای زائد باید رشد کنه بزنه بیرون نباید ریشه سوزی کرد 60 سالگی به بعد ع ...

عزیزم مرسییی، ❤️منظورم اینه که تو همون 16 متریه دستگاه بخرم❤️❤️