2737
2734

بچه ها ی مشورت میخاستم

شما جای من بودید میرفتید خونش؟

من ی جاری دارم ک از همون هفته اول عقدم با من شمشیرو از رو بست کلی پشت سرم ب دروغ حرف زد ک صداشو ضبط کردن اوردن گذاشتن کف دستم ی سالی قهربودم تا اشتی کردیم بخاطر من رفت ۳بار دماغشو عمل کرد بعد ده سال هنوزم میگه تو دماغت عمله رو نمیکنی🙄 هی میگفبعدزایمام بشکه میشی ک نشدم اونم رفت پیکر تراشی😉 خیلی تلاش میکرد حرصم بده یا بغل شوهرم مینشست یا بوسش میکرد من ک ب کتفمم نبود شوهرمم از کارش متنفر بود اخر باهاش دعوا کرد و سرسنگین شد کلا دائم در حال حسادته حالا اینا رو بیخیال حرف زیاده و از حوصلتون خارجه تولد بچش از ۵سالگی رفتم هربار ک دعوت کرد تا الان ک۱۷سالشه

بچه اولم دنیا اومد فقط تولد یکسالگیشو اومد

بقیشو هرچی دعوت کردم نیومد الان بچم۶سالشه هنوز خونه عموشو ندیده چون کلا با ما رفتوامد نمیکنه 

بچه دومم دنیا اومد الان نزدیک ده ماهشه دیدنش ک نیومد حتی هنوز ندیدتش بعد ده ماه

حالا زنگ زده برادرشوهرم ب شوهرم دعوت کرده برا تولد بنظرتون بریم؟

ظهر زنگ زد دعوت کرد الانم هی میزنگه ک ببینه میریم یا نه چی بگیم؟ همسرم میگه اگه دلت راضیه ما بریم تا خجالت بکشه ولی دروغ چرا دلم اصلا رضا نیست

از طرفیم مادرشوهرم زنگ زده اصرار ک بیاید شب اونجا الانم برا بچش استوری بزارید۰😑 نمیدونم چرا تولدای ما نمیگه ولی برا اون.....😑

چکار کنم دخترا؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم اصلا نرو.اون حداقل باید دیدنی بچتون میومد

لطفا برام دعا کنید که صاحب یه پسر بشم که بشه یه داداش خوب برای دخترم‌ و یه پشتیبان برای خودم🥰🤗اگه برام دعا کردید بگید منم صلوات بفرستم برای برآورده شدن حاجاتتون
2738
بنظرم به خودت احترام بزار و نرو

منم نظرم همینه مادرشوهرم هی میگه تو مثل اون نباش😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

نه چرا باید بری ؟

فقط یه تناقض تو حرفات بود... چطوریه که میگی تولد بچه شو هر سال رفتی ولی بچه اولت ۶ سالشه و خونه عموش رو ندیده تا حالا؟

الان چند ساله قطع ارتباط هستید کلا

درسته ؟

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2706