2733
2734
سلام دوستان خوبم ممنون میشم اگه کمکم کنید من تهران نیستم هفته دیگه میخوام بیام تهران.دنبال یه سری وسایل تزیینی هستم مثل شمدون کریستال برای روی میز ناهارخوری،مجسمه یا جا شمعی های فانتزی برای توی باکس یا روی شومینه. لطفا اگه میدونید بورس این کالاها کجاست یا کجاها میتونم اینهارو بخرم راهنماییم کنید ممنون..
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون مهرساجون فکر میکردم اونجا بیشتر الکتریکیه یعنی چیزای تزیینی هم داره؟
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
2731
بچه هااااااااااااااااا یعنی کسی دیگه بلد نیست چیزای شیک میخوامممممممممممم
من که لاله زار این چیزایی که گفتین رو ندیدم. البته شمعدون و ... هست ولی بیشتر لوستر و ... است. من اینو شنیدم که تو بازار 15 خرداد یه قسمتش فقط هز همین چیزای تزئینیه ولی من فقط بازار طلاشو بلدم. باید بری اونجا و بپرسی. مغازه دارها راهنماییت میکنن.
گفتی بیا زندگی خیلی زیباست...دویدم!
2740
عزیزم چندتا باکس توی سالن و روی شومینه دارم که خالی مونده آخه تازه اومدیم این خونه. قیمتش برام مهم نیست میخوام جایی که میرم مرکزش باشه که سردرگم نشم ممنون که جواب میدید
وای ممنون بچه ها تروخدا باز اگه جایی به ذهنتون رسید ممنون میشم راهنماییم کنید
تو پاساز تیراژه یا پایین میدون هفت حوض تو تجریش بازار های تجریش خیلی وسایل تزیینی هست وتو تهرانپارس فلکه اول هم یه شعبه ikia هست من ازش کلی چیزای تزیینی خریدم قیمتشم خوب بود دقیقا منم برای باکسا. شلفایی تو دیوار زدم خریدم
مرسی مرسده جون که زحمت میکشی. میام سمت خیابون فاطمی .
2706