2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکنیاااا

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2728
2738
منم ۱۵ روز عقب انداختم خدا کنه پریود شم میشه بگی علایمت جی بود؟هر چی میخورم پریود نمیشم😭

من بارداریم سر قبلی ام خواب آلود و حالت تهوع و سرگیجه داشتم و  ی هفته قبل موعد تستم مثبت میشه 

ی پسر دارم ۴ ساله الان طلاق نگرفتمم بخاطر بچم موندم و تحمل میکنم 

چی بگم‌ عزیزم خدا کمکت کنه راه درست رو انتخاب کنی یه فیلم دیدم از کورتاژ هر موقع میشنوم کسی میخواد جنین زنده رو سقط کنه حالم بد میشه😔😔

من بارداریم سر قبلی ام خواب آلود و حالت تهوع و سرگیجه داشتم و  ی هفته قبل موعد تستم مثبت میشه&n ...

من هیچ علائمی ندارم خدا کنه پریود شم سقط هم خیلی سخته خوب فکراتو کن

خدایا میدانم که میبینی...
چی بگم‌ عزیزم خدا کمکت کنه راه درست رو انتخاب کنی یه فیلم دیدم از کورتاژ هر موقع میشنوم کسی میخواد ج ...

منم خیلی میترسم و بدتر شوهرم بفهمه سقط کردم خیلی بد میشه هنوز نگفتم بهش خیلی استرس دارم دو روزه فهمیدم واقعا حالم بده و دارم از استرس میمیرم