2733
2734
عنوان

دختر من و تب دوره اى به نام مارشال

| مشاهده متن کامل بحث + 52604 بازدید | 1206 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دمکرده بنفشه و اویشن هم میگن خوبه. تب ها رو خفیف میکنه. شما تجربه ای دارین دراین مورد؟

تو رو خدا اگه کسی اطلاعاتی داره بیاد بگه. پسر من از 10 ماهگی درگیر این تب. الان دوسالشه. 

2731

سلام من تقریبا دو ماه به پسرم سایمتدین دادم اما هیچ تاثیری نداشت قرص پردینوزولون هم بهش میدم فاصله تب ها رو کم میکنه و ضمن اینکه قد وزن پسرم هم کم هست که همش فکر میکن از عوارض این دارو هست که رشدش کم بوده 

سلام دختر من الان 4 سالشه و داره هر روز دو نوبت ظهر و شب قرص سايمتيدن ميخوره و تا وقتي كه دارو قطع ن ...

ببخشید پردینوزولون فاصله تبهاشو کم نمی کنه ؟ قد و وزن دخترتون خوبه ؟تا حالا شده ۳ ماه تب نکنه با دادن سایمتادین ؟

سلام . تمام کسانی که بچه هاتون سندروم تب مارشال داره. بچه من یکسال کامل درگیر  این بیماری بود و هر دکتر که بگین بردمش حتی خارج از کشور. تا اینکه با تخصص هومیوپاتی اشنا شدم  پسرم بعد از جلسه اول بهتر شد و از جلسه دوم‌ خوب خوب شد و الان هفت ماهه که تبش کاملا قطع شده. ما ساکن بوشهریم و دکتر شیراز رفتیم. اینشالا تمام کسانی که این مشکل رو دارن علاج پیدا کنن. 

دکتر ما دکتر محمد داستان بود . خدا خیرش بده. هنوز پسرم زیر نظرشه.

ایمیل من  mehrdad4849@gmail.com

2738
سلام . تمام کسانی که بچه هاتون سندروم تب مارشال داره. بچه من یکسال کامل درگیر  این بیماری بود و ...

سلام .میشه بگید دارو چی مصرف کردید ؟؟پسر من الان 2 ساله درگیره .فقط تب ولرز داره ودر گلوش هم دانه هاس سفید بدون درد میزنه بعد از 4 روز خود بخود خوب میشه .هیچ علایم دیگه ای هم نداره واقعا عاجز شدم .نمیدونم چیکار کنم .همه جا هم دکتر بردم ولی هیچ اثری نداشت .خواهشا راهنماییم کنید 

سلام .میشه بگید دارو چی مصرف کردید ؟؟پسر من الان 2 ساله درگیره .فقط تب ولرز داره ودر گلوش هم دانه ها ...

پردنیزولون. به یک ساعت نکشیده علائمو برطرف میکنه. 

البته با نزر پزشک. مقدار دوزش باید مشخص بشه

سلام . تمام کسانی که بچه هاتون سندروم تب مارشال داره. بچه من یکسال کامل درگیر  این بیماری بود و ...

اگه این روش ههومیوپاتی جواب میده پس چرا دکترا میگن این بیماری درمان نداره😳

اگه این روش ههومیوپاتی جواب میده پس چرا دکترا میگن این بیماری درمان نداره😳

والا نمیدونم. ما که ازش خیر دیدیم. بعد هومیوپاتی ییک علم کلی نگره که برطرف کردن کمبودهای بدن و یون درمانی بیماری ها درمان میکنه. یعنی با افزایش سطح ایمنی بیماری رو درمان میکنه.

والا نمیدونم. ما که ازش خیر دیدیم. بعد هومیوپاتی ییک علم کلی نگره که برطرف کردن کمبودهای بدن و یون د ...

بچه شما چند سالشه؟ از چندسالگی تباش شروع شدن؟ 

الان چن وقته تب نمیکنه؟

بچه من طفلک از ده ماهگی تباش شروع شدن همون تب اول تشنج کرد تو بغلم . یه ذره بچه مثل ماهی تکون میخورد.

الان یک سال و 4 ماهه درگیره. همش تو استرسم خدای نکرده تو خواب تب نکنه. 

بچه شما چند سالشه؟ از چندسالگی تباش شروع شدن؟  الان چن وقته تب نمیکنه؟ بچه من طفلک از ده ماهگ ...

بچه من دقیقا ده ماه درگیرش بود من هودم کادر درمانم و هر جا که فکرشو کنید بردمش. از یکسالگی شروع شد. الان هفته ماه که دیگه تب نکرده . و علائم و بدن درداش کاملا از بین رفته.

۰۹۳۶۰۶۴۴۸۴۹

این شماره منه . تو واتس اگه کسی سوال داشت بگید تا پاسخ بدم. به امید روزی که بچه ها درمان یابند.

2706