2737
2734
عنوان

انتقال جنین

427 بازدید | 9 پست

سلام.من ۸ روزه انتقال جنین دادم برای بار سوم.قبلش خیلی کارا کردم،خیلی درا رو زدم که شاید خدارحم کنه اما رحم نکرد.تنهام خیلی. توی تمام روزایی که با قد خمیده و روحی افسرده راهی مراکز ناباروری میشدم تنها بودم. روزایی که باید عمل میکردم و به مراقبت نیاز داشتم ، خودمو سرپا نگه داشتم که شوهرم تنهایی رو حس نکنه اما خودم تنها بودم. روزایی که مشت مشت قرص میخوردم و بعدش بخاطر فشار زیاد بودنشون مدام حس تهوع داشتم تنها بودم ، زمانی مثل الان که تنم از زیادی امپولایی که زدم کبود میشد ومجبور بودم امپول رو توی همون غده های متورمی که بخاطر امپولهای قبله بازم تزریق کنم و چقدر دردناک بود، تنها بودم و کسی نبود دلداریم بده ،روزایی که انتقالم منفی میشد و جواب ازمایش مثل یک سیلی داغ بود که به صورتم میخورد هم تنها بودم.تنهایی با من خو کرده یا من با تنهایی نمیدونم فقط میدونم غم غربت چندبرابرش کرده و غم ناباروری هزاران برابر

خواهرای مهربونم دعام کنید که دیگه تنها نباشم . خستم خیلی خستم توروخدا دعام کنید.با دلهای پاکتون برای منو امثال منی که سالهاست توی حسرتیم و تنمون دست خوشِ هربلایی برای مادرشدنه.دعاکنید اینبار ازمایشم مثبت شه.بخدا دیگه توان ندارم .دعامون کنید لطفا 

😭💔

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
برات آیت الکرسی میخونم عزیزم انشالله اینبار مثبتی از خدا عیدی تو میگیری 

ممنونم عزیزم ان شاءالله😭

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که تاپیک بعدیت خبر بارداری باشه عزیزم 

اللهم صل علی محمد وال محمد 🙏

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2728
الهی که تاپیک بعدیت خبر بارداری باشه عزیزم  اللهم صل علی محمد وال محمد 🙏

لطف کردی مهربون جان الهی آمین😭

درکت میکنم عزیزم منم تو سیکل ای وی افم و فعلا تا مرحله پانکچر پیش رفتم و تا همین مرحله هم داغون شدم از آمپولایی که باید تزریق میشد.

انشالله این بار مثبتی مامان خانم😍🙏

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
عزیزم فیلمای طنز نگاه کن اهنگای شاد گوش بده روحیه تو حفظ کن 

همش مشغول فیلم دیدنم زیاد بش فکر نمیکنم عزیزم

2740
درکت میکنم عزیزم منم تو سیکل ای وی افم و فعلا تا مرحله پانکچر پیش رفتم و تا همین مرحله هم داغون شدم ...

عزیزم،ممنونم الهی شما هم بزودی مادر بشی❤