2737
2734

لطفا حمد شفابراش بخونید هرکی خوند براش بعدا عوضشومی خونم ...😭😭😭😭

دکتربردیم فایده نداشته قرص استامنوفن شیاف دفلوفناک ...کلی شربت هیچی نمی دونم چیکارکنم همش تب لرز داره چندروزه فقط دوسه ساعت تاثیرداره دارو نمی دونم کروناست؟!!!یانه!!اسمم داره نفسش تنگ می یاد انقدرسرفه کرده دیگه جون نداره همسرم خونه نیست تابیادشب می شه ...بیمارستانم از دکترهای کم تجربه داره کاش جون داشتم می بردم ...لطفا براش دعا کنید خیلی می ترسم نکنه اتفاق بدی بیافته زبونم لال 

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما یه دکتر خوب ببر 

خدایی نکرده ریه بچه درگیر نشده باشه 

شده ببری یه شهر دیگه دکتر خوب 

الان باز کرونا زیاد شده مراقب باشید ماسک بزنید

ان شاا... خیییلی زود خوب میشه دسته گلتون

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
وایی خدااا تازگیا خیلیا مریض میشن واستون ۲۰۰ تا صلوات میفرستم خداکنه خوب شین همه تون😭😭😭

ممنونم خیر ببینی الهی

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
2738

نگران نباشید ان شالله خیلی زود خوب میشه

بچه منم دقیقا همینطور شده از دیروز ،شوهرمم نبوده امروز قراره ببرنش دکتر

اینم دقیقا سه ساعت یه بار تبش بالا میره ،تب و لرز هم داره ،همینطور که خوابیده آب دهنش میاد

انتی بیوتیک میخوره . تب معمولا نشونه عفونته .. تا میتونی مایعات بده بخوره . آب سیب طبیعی . آب هویچ ط ...

دکتر نداد اما همه جور شربتی گرفتیم ۶سالشه پسرم سه تاقول می خونه براخودش بزورمی گفت چهارمی روهم یادبده بخونم شاید خوب شدم....دلم سوخت سردرد نذاشت یادبگیر کافرون یکم سخته براش😭😭😭

2706