2733
2734

میخام

معرفی کنید ممنونم 

کارش و مواد مصرفیش عالی باشه

تو رو خدا اگه راضی بودین معرفی کنید 

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

اقساطی فک نکنم واسه غریبه ها کار کنه

کجایی؟من همدانم

می‌شه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستی؟❤️‍🩹‏آلیس مونرو راجع به دوره‌ی افسردگیش اینطور نوشته که:«‏ آنچه از دستم بر می‌آمد با آنچه دلم می‌خواست انجام دهم منافات داشت...! »‏شاید این بدترین حسی باشه که یه آدم می‌تونه تجربه کنه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تهرانم

چند دندون رو می‌خوای کامپوزیت و ترمیم کنی؟؟

می‌شه واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستی؟❤️‍🩹‏آلیس مونرو راجع به دوره‌ی افسردگیش اینطور نوشته که:«‏ آنچه از دستم بر می‌آمد با آنچه دلم می‌خواست انجام دهم منافات داشت...! »‏شاید این بدترین حسی باشه که یه آدم می‌تونه تجربه کنه!
چند دندون رو می‌خوای کامپوزیت و ترمیم کنی؟؟

طرح لبخندم 

فقط یکم انحراف دارن میشه دیگه تراش میدن؟

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
من تبریزم منم انحراف داشتم نه زیاد ولی انحراف داشتم یه میل هم نزاشتم تراش بده و همه جا اقساطیم کار م ...

تو چیکار کردی دندوناتو

2738