2733
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرم پشتم باشه همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا میتونی محبت کن ببین اون موقع بخاطرت چیکار میکنه 

محبت که تا دلت بخواد میکنم خیلی دوستم داره ولی هیچ وقت پشتم نیست اصلا عجیب غریبه.

این جهان بی‌من مباش و آن جهان بی‌من مرو
2728
اره واقعا .خواهرش بهم زنگ زده چرتو پرت گفته وقتی به شوهرم میگم میگ تو مقصری 🤤احساس میکنم دعا نوشتن ...

شوهر منم اوایل اینجور بود چون مدام بهش میگفتم اینجور گفتن اونجور گفتن اینکارو کن اینجور بگو همیشه میگفت تو بدی تااین ک دیگه نگفتم گذاشتم خودش ببینه

جلو شوهرت باهاشون خوب باش وقتی اون‌نیست شمام بیمحلی کن یا جوابشون محکم بده

دقیقا وقتایی که تنها باشم اونجا یه بی محلی هایی میکنن بیا و ببین جلو شوهرم ۵۰ درصد خوبن.تو عروسی ها اصلا بهم محل نمی‌دن کلا مجلس هاشون بی محلی میکنن وقتی به شوهرم میگم میگ حتما تو یه کاری کردی اونا باهات اینجورین

۵ساال

اخه وقتی تازه اذدواج میکنی ادم خیلی پشت خانوادشونن چون تو تازه اومدی و تو رو خانوادش نمیدونه ولی چن سال بگزره خود ب خود از اونا فاصله میگیره و پشت تو درمیاد و تو رو همه چیزش میدونه 

اکثرا مردا اینجورین ب جز بچه ننه ها

اخه وقتی تازه اذدواج میکنی ادم خیلی پشت خانوادشونن چون تو تازه اومدی و تو رو خانوادش نمیدونه ...

اینی که گفتی شوهرمنه

♥لطفا♥درحقم دعاکنیدمعلم شم چون چند روز دیگه آزمون دارم دعاکنید امسال اول مهر توشهرموردنظرم معلم شده باشم   ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2740
دقیقا وقتایی که تنها باشم اونجا یه بی محلی هایی میکنن بیا و ببین جلو شوهرم ۵۰ درصد خوبن.تو عروسی ها ...

ب نظرم نگو اصلا خب و کارتو بکن سعی کن توام زیاد محل ندی برو پیش دوستی کسی بشین 

دقیقا وقتایی که تنها باشم اونجا یه بی محلی هایی میکنن بیا و ببین جلو شوهرم ۵۰ درصد خوبن.تو عروسی ها ...

تو منی یا من توام میگه تقصیر تو هستش 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

منم شوهرم پشتم نیست 

عزیزم دنبال راه حل براش نباش 

منم شوهرم اصلا با دیوار هیچ فرقی نداره وقتی میریم جایی چه از سمت خودشون چه از سمت من هر کی هر چی تیکه بندازه شوهر من کر و کور و لال میشه انگار 

وقتیم میام خونه بهش میگم فلانی اینجور بهم گفت چرا ساکت موندی میگه نشنیدم 

منم اوایل چیزی نمیگفتم میگفتم بی احترامی نشه ب خانواده همسرم بعد دیدم فایده نداره من چیزی نمیگم شوهرمم ک هیچ . خانواده شوهرم هی پرو تر میشن و بیشتر تیکه میندازن 

منم یه روز رفتم ب خاهر شوهر بزرگم گفتم دیگه حوصلتونو ندارم دلیل نداره من همیشه. تیکه بشنوم دیگه من بین شماها نمیام 

و قطع رابطه کامل کامل کردم 

خواهرش چی گفت؟

زنگ زد گفت تو خیلی پرویی داداش من مظلومه و ..... ازاین حرفا ...کلا خیلی پرو هستن احساس میکنم چون جوابشونو نمی‌دم راحت میگن و اینکه چون شوهرم تا حالا بهشون چیزی نگفته به خودشون این اجازه رو میدن راحت بگن به شوهرم میگم چرا جوابشونو نمیدی .میگ محل نده ...آخه مگه میشه

2706