2733
2734

خوبه؟؟؟کسی استفاده کرده؟

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام عزیزم امیدوارم کامنت منو ببینی و جوابمو بدی 

سرچ کرده بودم دیدم شما هم سرکلاژ کردی که منم هفته ۱۶ با سرویکس سی سرکلازشدم 

هفته ۱۸ بعد سذکلاژ انومالی کفت ۲۵ شده سرویکسم 

خیلی نگرانم کاری نمیکنم ولی الان هفته ۱۹ ام گاهی ژیر شکمم درد داره استرس زایمان زودرس کرفتم 

میشه راهنماییم کنی شما چجوری رسوندی تا اخر؟چقدر استراحت داشتی؟داروهات چی بود؟ممنون میشم جوابمو بدی

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.
سلام عزیزم امیدوارم کامنت منو ببینی و جوابمو بدی  سرچ کرده بودم دیدم شما هم سرکلاژ کردی که منم ...

سلام عزیزم ،انشاالله به سلامتی نینیتو بغل بگیری ،ببین هیچ کاری نکردم جز خوردن و خوابیدن ،بیخیاله همه چی شدم خونه و بازار گردی و پیاده روی و جاروبرقی و اینا،حموم رفتنمم کلا ده مین بود با آب ولرم ،بیشتر بخواب ،هر شبم شیاف پروژسترون میزاشتم واژینال ،این دردهایی که میگی واسه سرکلاژه منم خیلی داشتم ،استرس نگیر که از همه چی بدتره .فقط بسپارش به خدا ،سرکلاژ کردی دیگه خیالت راحت باشه انشاالله جاش امنه

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋
سلام عزیزم ،انشاالله به سلامتی نینیتو بغل بگیری ،ببین هیچ کاری نکردم جز خوردن و خوابیدن ،بیخیاله همه ...

مرسی جواب دادی من هفته ای یه امپول میزنم شبی یه شیاف مقعدی میزارم منم کار خاصی نمیکنم هفته ای یبار حموم میرم 

سلام عزیزم ،انشاالله به سلامتی نینیتو بغل بگیری ،ببین هیچ کاری نکردم جز خوردن و خوابیدن ،بیخیاله همه ...

اخه تو یکی از کامنات دیدم نوشتی تنهایی باید غذا بپزی و ظرف هم بشوری دسشویی هم فرنگی نمیتونی‌‌. گفتم بپرسم ببینم با اینکارا تا اخر. رسوندی یا انجامشون ندادی دیگه 

سلام نه 

پماد فنی توئین روزی ۲بار

قرص آناناسی آناهیل روزی ۲تا

سفالکسیم هر ۱۲ساعت

محل زخم رو خشک نگه دار اصلا مرطوب نباشه که عفونت نکنه دائم سشوار بکش با باد ملایم 

از شویند هم برای محر زخم استفاده نکن که تحریکش نکنه

تامپون هم استفاده نکن

سلام نه 

پماد فنی توئین روزی ۲بار

قرص آناناسی آناهیل روزی ۲تا

سفالکسیم هر ۱۲ساعت

محل زخم رو خشک نگه دار اصلا مرطوب نباشه که عفونت نکنه دائم سشوار بکش با باد ملایم 

از شویند هم برای محر زخم استفاده نکن که تحریکش نکنه

تامپون هم استفاده نکن