2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی چش خوشگله

عزیزیزم خط چشم کشیدم یمقدار . این عکس مال یک ناه پیشه البته . اون موقع برده واپیتالیسم بودم ارایش میکردم 😪🤕 ولی مرسی ازت قطعا چشمای تو هم قشنگن . چون هر کسی قشنگه بجز کسایی ک نعیار برا زیبایی تعریف میکنن 

2738
عزیزیزم خط چشم کشیدم یمقدار . این عکس مال یک ناه پیشه البته . اون موقع برده واپیتالیسم بودم ارایش می ...

قربونت برم گلم ابروهاتم اگه خیلی میخای مشکی بشن رنگ کن نهایت از سریتاهم استفاده کن 

بچه ها بنظرتون پر تر میشه ؟؟ 

من کرم ابرو سریتا میزنم بار اول ک زدم شدییییددد جواب داد تیوپ اول ک تموم شد . الان اینو بعد چند ماه باز گرفتم نمیدونم شاید من اثولی نمیزنم اخه هفته اول باید دوبار بزنی منم همینکارو کردم هفته دوم روزی یکبار .. نمیدونم چرا اینبار جواب خاصی نگرفتم . البته ابروهام کلا همینقدر بودن همیشه ولی وقتایی روغن کرچک و این سریتارو زدم بیشتر ضخیم و مشکی و پر شدن . 

قربونت برم گلم ابروهاتم اگه خیلی میخای مشکی بشن رنگ کن نهایت از سریتاهم استفاده کن 

سریتا میزنم اتفاقا . رنگ کنم نمیریزن ؟؟؟ 

حق بانوعه اخه موهام مادر زادی قهوه این . ابروهامم بچه و حدودا تا ۱۶ سالگیم زال بودن ولی بعدش تیره شدن ولی باز نه مشکی پر کلاغی  همونطور ک تو عکسم معلومه یه قهوه ای نزدیک به مشکین . 

رنگ کنم نمیریزه ؟ 

ازهردوتاش بزارعزیرم....سیربمال وقطره خرگوشک ازعطاری بگیربزن

از هردوتا ابرو ؟؟ چشم الان میزارم . سیر یه متری چشمم بیاد چشم میسوزه چ برسه بزنم ب پوست نزدیک صورتم خیلی خطرناکه . 

از هردوتا ابرو ؟؟ چشم الان میزارم . سیر یه متری چشمم بیاد چشم میسوزه چ برسه بزنم ب پوست نزدیک صورتم ...

انقدخوبه من بچه آوردم ریخت سیرمیمالیدم باقطره خرگوشک میزدم عین مجردیام دراومد

2706