2733
2734
عنوان

کیت تخمک گذری,کمک دوستانم

16 بازدید | 27 پست
سلام.من این ماه دو مارک کیت مکس و ابون استفاده کردم..اما ۵ عدد مکس منفی و ابون در روز ۱۱ پری خطدوم کم رنگ و ۱۴ پری خیلی پررنگ بود...تازه من این ماه لتروزول خوردم و تخمدانم خیلی درد میکرد..حالا نمیدونم تخمک گذاری داشتم یا نه؟کسی این طور شده؟مرسی
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه یک مارک استفاده کن . اگر پررنگ شده حتما تا ۲۴ یا ۳۶ ساعت آینده تخمک رها میشه . باید نزدیکی داشته باشید .‌اگه تخمک آماده رها سازی نباشه خط دوم قرمز نمیشه
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت
2728
با توجه به اینکه میگی قرص لتروزول خوردی پس داری تخمک رها میکنی . احتمالا فردا از سمتی که تخمک رها میشه یک لحظه درد شدید احساس میکنی .چون من اینجوری بودم طوری که ناخودآگاه رو پهلوی راستم خم شدم یهویی از دردش . همون رها سازی تحمک بود
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت
منم شک کردم که مکس همیشه درسته..پس چرا ۵ عدد منفی شد...موندم به خدا.. خدا را شکر عزیزم....واسه منم دعا کن...این ماه اقدام داشتم و سه روز به پری مونده....خیلی درد تخمدان دارم...
2738
بچه ها من امروز رو دهم پریودم هست قسمت سمت چپم دیروز خیلی تیر می کشید امروز قسمت سمت راستم .الانم مایع سفی خارج می شه بهدنطرتون.الان وقت تخمک گذاریه؟ یا نه من سبکلم ،28 روزه هست
یا امام رضا
دختر جنوب جان پس ابون چرا روز ۱۴ پررنگ شد و تازه همون روز ترشح و درد شدید داشتم..من تا ۱۷ پری استفاده کردم منفی بود مکس...