2737
2739
عنوان

بنظرتون این آقا منظوری داشته؟

192 بازدید | 11 پست

منو خواهرم چندباری رفتیم اداره محل کارمون برا یه سری مشکلات 

بعد خواهرم باید برای ۱۰روز مرخصیش گواهی پزشکی میبرد چون زایمان کرده و چند روز زودتر مرخصی رفته 

این آقا دیروز زنگ‌زده به خواهرم که سلام سریع برید گواهی بیارید اون ۱۰روز رو از رو حقوقتون کم میکنم 

خواهرم قبل اون‌ده روز حال بد بود و مرخصی داشت ولی اون ده روز رو گفت باشه اگر زایمان کردم یه جا مرخصی ببرم که اداره قبول نکرد 

دیگه خواهرم گفته ببخشید بچم‌کوچیکه وسیله ندارم و نمیتونم الان برم میشه یه ماریس کنید میگه 

صدای چند نفر اومد زدن زیر خنده و گفتن اره به شرطی که مارو صبحانه دعوت کنی خونت خواهر تعجب کرده میگه دستام یخ‌کرد 

گفته ببخشید چی‌؟اینا گفتن صبحانه خانم فلانی نمی‌فهمی حرفامو !! بعد خواهرم یه جوری خداحافظی کرده 

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد خواهرم به شوهرش گفت قضیرو ..و ما همیشه اونجا رفت و آمد داریم ..شوهرش رو فرستاد اداره به بهانه ای تا باهاشون صحبت کنه 

شوهرش گفته ببخشید خانمم می‌گفت گفتین صبحانه میام خونتون چرا صبحانه شما برا شام‌بیاین قدمتون رو چشم‌...اینا هم گفتم بخدا شوخی کردیم و هرکس چند روز جزئی غیبت داره ازش شیرینی میگیریم

2728
این آقا منظوری داشته؟؟؟؟ ن از نظر من فقط یه صبحانه سادس🦍🤣

وای نگو با خواهرم قسم‌خوردیم‌دیگه اون اتاق مریم درصورتی که ما کلا هر هفته اداره میریم 😑

مراقب باش  این یارو شیت میزنه

اره ببین همچون به نوعی اونجا رفت و آمد داریم و خواهرم خیلی زیباست ..هرموقع مشکل داشتیم اونجا رفتیم اصلا فکرشو نمی‌کردم اینا چیزی تو ذهنشون باشه جای پدرموننحتی شوهر خواهرم همکاری باهامون

2738
اینقد رو دادین به همکاراتون پررو شدن دیگه من باشم اونجا کار نمیکنم

اتفاقا در حد معمولی باهاشون حرف زدیم نمی‌دونم شما که مرد هستین اینا قصد توهین داشتن؟

نه بابا این چیزا تو همکارا معمولیه البته من شنیدم که باید بهمون صبحونه بدی ولی اون بخش خونت رو نشنید ...

چند بار گفته باید خونتون بهمون صبحانه بد بو خواهرم پشت گوشی خودشو زده به نشنیدن ..بعدش شوعرشو فرستاده 

..

اتفاقا در حد معمولی باهاشون حرف زدیم نمی‌دونم شما که مرد هستین اینا قصد توهین داشتن؟

توهین نیست پس چیه؟اگه توهین نیست پس چرا داشتن میخندیدن؟همون دیگه وقتی معمولی حرف میزنی و اجازه میدی اینطور با شما رفتار کنن بیخودتر هم میشن و چون شما چیزی نگفتی فکر میکنن شما چیزی نمیفهمی و ادامه میدن