2752
2734

سلام

پسرم یکسال و سه ماهشه  دیروز صبح تب کرد یهویی دیشب بردم دکتر آموکسی کلاو داد هر 8 ساعت 3 سی‌سی، خیلیییی سخت بهش میدم هربار بالا میاره و بعد اینکه معده اش خالی میشه  مجبور میشم  از اول 3 سی‌سی رو بدم ، الان 3 دوز دارو گرفته اما همچنان تب میکنه، هم راهکار می‌خواستم برای جلوگیری از استفراغ هم اینکه میخواستم بپرسم طبیعی که هنوز تب میکنه؟  نباید تب تاحالا قطع میشد؟ 

نسبت به دیروز خیلییی بی حال تر و بهانه گیر تر شده 

با دکتر یه مشورت بکن. حالا اینو نمی دونم ولی آموکسی سیلینو توی نت زده ۳ روز طول میکشه اولین اثرشو بذاره اگه بدتر شده حتما یه جا دیگه ببرش دکتر تبشو قطع کنن تقویتشم بکن یکم جون بگیره از بیحالی در بیاد. 

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اینکه با سرنگ بهش میدم همه مواردی که تو نت نوشته رعایت میکنم اما بازم بالا میاره  کلا خیلی بد دارو هست، حساسیت هم داره سیتریزین یا هیدروکسی زین هم بد می‌خورد حالا الان که یه دارو تلخ هست 

2731
با اینکه با سرنگ بهش میدم همه مواردی که تو نت نوشته رعایت میکنم اما بازم بالا میاره  کلا خیلی ب ...

خب همه اینارو به دکتر بگو  طفلک شاید معده اشم نمیکشه به اون دارو شاید یه داروی جایگزین که طعم خوب داشته باشه بهش بده بتونه راحت تر داروهاشو بخوره حتما بازم ببرش مخصوصا که میگی تبش قطع نشده واسه بچه خوب نیست یه سره تب داشته باشه 

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔

آنتی بیوتیک کلا یکم ضعیف میکنه آبمیوه طبیعی و پروتئین بهش بده آب بدنش با آنتی بیوتیک کم نشه وقتی میبینی بهتر نشده مجبوری دوباره ببریش دکتر. به دکتر بگو چطوری میشه دارو چی میخوره خودش عوض میکنه شاید اصلا لازم باشه سرم بزنه چون دارو میخوره نگران نباش طوریش نمیشه ولی ببرش دوباره که داروهای مناسبشو تجویز کنه بگو حساسیت هم داره حتما. راستی من خودمم حساسیت دارم لوراتادینو سیتیریزین مصرف میکنم خیلی تحقیق کردم فهمیدم کفیر خیلی واسه حساسیت خوبه من حساسیت میگیرم کنار داروهام کفیرم میخورم آبه روی آتیشه واسه من. 

کفیر در اصل یه ماده ایه به شیر میزنن توی سوپری ها هم هست بگیر بهش بده حساسیتش کم میشه. آخه آنتی بیوتیک میکروب های مفید روده رو از بین می بره بخاطر همین حساسیت توی دوران مصرف آنتی بیوتیک خیلی بیشتر میشه من توی این وضعیت بودنی با کفیر حساسیتمو کنترل میکنم از یه مستند دیدم یاد گرفتم کفیرو تحقیقات خارجی هاست.

فردا دوباره میبرم دکتر، بد شانسی آخر سال بیشتر دکترا نیستن   یه سر تب نداره اما گاه و بیگاه تب ...

تا میتونی دارو هاشو مرتب بده میبیتی نمیخوره بریز توی آبمیوه اش حل کن بده کم کم بخوره فکر میکنم بگردی بتونی پیدا کنی دکتر اطفال اگرم پیدا نکردی دیدی بهتر نمیشه دیگه ناچاری ببری داخلی یا اورژانس بیمارستان ولی نذار با تب بمونه خدایی نکرده اگه دارو نخوره تبش خیلی بره بالا واسه مغزش خوب نیست تشنج میکنه هر جور شده داروهاشو بهش بده