2737
2739
مهسا جان، نوزاد ٣ کیلویی که نیاز به وسیله حمل نداره. راحت بغلش میکنی. یه قنداق فرنگی خوب بگیر.
کریر هم من فقط برا ماشین استفاده کردم. و به نظرم اینکه بخوای بچه رو بذاری توش و راه ببری خیلی مشکله. حتی ساک حمل هم سخته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها

کریر چیه؟؟؟؟آخه من هنوز نی نی ندارم

هموناییه که بچه رو میزارن توش دستشون میگیرن؟؟؟؟

چرا همه بچه هاشونو میزارن تو اونا؟؟؟؟مثل سبد میمونه انگار رفتی خرید کرده الانم سبدش دستته

من دوست دارم بچه مو یا بغل بگیرم یا بزارم و کالسکه
فرزانه هستم (متولد 1/1/67)مامان کیان جوجو(متولد 15/11/91)

2731
آره جوجو جون کریر همونه

به نظر منم کریر خودش سنگینه.حتی ساک حمل هم سخته.کریر به درد این میخوره که یا شوهرت بیاردش، چشمک

یا وقتی میری جایی نی نی تو زمین نذاری و بذاری توش.یا تو خونه که هستی تخت رو که نمیشه جابجا کرد،بذاری تو اون کنارت باشه بچه
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""
کریر رو کالاسکه سوار میشه برا وقتی خوبه که با کالاسکه بیرون بردیش میگذاری تو اون و مثلا اگه تو مغازه خواستی بری کالاسکه رو بلند نمیکنی کری رو بر میداری در کل منم زیاد استفاده نکردم

2740