2737
2734
عنوان

پتوز یه چشم بعد از بوتاکس

1029 بازدید | 12 پست

سلام من سه هفته پیش بوتاکس زدم فقط به دم ابرو که لیفت بشه همه دستورای بعد بوتاکسم رعایت کردم  ولی متاسفانه بهد ۷ روز دیدم یه چشمم کوچک شده انگار که چیزی نیش زده ک سرچ کردم دیدم از عوارض بوتاکسه  میخوام بدونم کسی این اتفاق براش افتاده چند وقت طول کشیده تا خوب بشه  و اینارو هم میدونم ک باید حوله گرم بزارم و اروم ماساژ بدم و یه قطره ایم هست ک الانم پیدا نمیشه تو این اوضاع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن والا از بوتاکسم سه هفته گذشته ولی دریغ از یک ذره خوب شدن  واسه شما هم اتفاق افتاده؟

من بوتاکس زدم ظهر بعد شبش که خوابیدم آرنجمو گذاشتم رو پیشونیمو خوابم برو.جوری که صبح جای آستینم کامل رو پیشونیم مونده بود.الان ۲روزه گذشته توهم زدم نکنه بیفته.پلکم میزنم پشت پلکم درد میگیره.نمیدونم درد پشت پلک ربطی داره یا نه

2731
من بوتاکس زدم ظهر بعد شبش که خوابیدم آرنجمو گذاشتم رو پیشونیمو خوابم برو.جوری که صبح جای آستینم کامل ...

واای منم همینجور شدم بعد دوروز بالای ابرو و پلکم درد گرفت بعدش افتاد پلکم الان مثل چی پشیمونم ک بوتاکس چ کوفتی بود ک زدم میترسم افتادگیه از بین نره

واای منم همینجور شدم بعد دوروز بالای ابرو و پلکم درد گرفت بعدش افتاد پلکم الان مثل چی پشیمونم ک بوتا ...

افتادگیش خیلی تابلوعه؟؟؟؟اللن درد ندارم گاهی پلک میزنم درد میگیره.یعنی میفته؟

2740