2737
2734

هعی 

لـقـد خـلقـنـا الـانـسـان فـی کـبـد:                                                                              هـمـانـا مـا انـسـان را در رنـج آفـریـدیـم 🪷☘️                                                                                                                     یـا رب بـرسـان دوای مـا را  ... 🪄🪞🪄

هعیییییی

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا دستمال کاغذیتونو اینجا نندازینو نرین،بیا ورش دار.....

با توأم کجا سرتو میندازی پایین میری

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2742
میگذره 😊

💔🚶‍♀️

لـقـد خـلقـنـا الـانـسـان فـی کـبـد:                                                                              هـمـانـا مـا انـسـان را در رنـج آفـریـدیـم 🪷☘️                                                                                                                     یـا رب بـرسـان دوای مـا را  ... 🪄🪞🪄
لطفا دستمال کاغذیتونو اینجا نندازینو نرین،بیا ورش دار..... با توأم کجا سرتو میندازی پایین میری

🫤😂💔تو دستمه 

🫤😂💔تو دستمه 

وای ببخشید فک کردم مال شماست.

معلوم نیست مال کدوم خریه👀🤨

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2740
گر بگذرد غمی نیست بی خی خی بابا

اهووم ولی انقد  بد میگذره حس میکنم قراره همینجوری بمونه  این چن روزم اصلا خوابم نمیاد از بس به مشکلم فکر میکنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اهووم ولی انقد  بد میگذره حس میکنم قراره همینجوری بمونه  این چن روزم اصلا خوابم نمیاد از ب ...

زیاد فکر نکن خدا بزرگه همه چی حل میشه

سکوت سرشار از ناگفته هاست