2752
2734

🙂هرکی حاجت داره بگه 😘 با دعا کردن برا دیگران حال دل خودمم خوب میشه ❤️‍🩹خوندم لایک میکنم انشالله حاجت روا بشید 

دختر کورد 😍عاشق خیاطی اسفندماهی با زندگی پراز پستی بلندی تاپیکای که نذر صلوات بود تگم کن 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دعا کن زودتر حال دلم خوب شه و مشکلاتم حل شه و به حاجتم برسم 

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2731

وانیا و افسانه.ممنونم

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)

یا دعا کنید بمیرم یا شفا بگیرم

عمل پلک کردم روزی هزار بار ب خودم لعنت میفرستم

میشه برای شفای چشمای منم دعا کنید معجزه بشه خوب بشم عمل پلک کردم ناموفق بود. شوهرم بهم بی محلی میکنه

من پلکمو یساله عمل کردم رد بخیه پلکم ناجور سفید شده گوشه های چشمم برجستگی داره چشمامم تقارون ندارن یکیش حدود ۲ میل پتوز گرفته. چطوری رد بخیه ها رو از بین ببرم کسی رد زخم یا بخیه قدیمی داشته. ک درمان کرده باشه

یا دعا کنید بمیرم یا شفا بگیرم عمل پلک کردم روزی هزار بار ب خودم لعنت میفرستم میشه برای شفای ...

انشالله درس میشه برات دعا میکنم خدانکنه بمیری چرا بمیری ای بابا🤕 ولی میدونی چیه تو باید رو اعتماد بنفست کارکنی انقد خانوما هستن هزار عیبو ایراد دارن سربالا میگیرنو عین خیالشون نیست من شنیدم با لیزر رفع میشه؟چرااز دکتر شکایت نکردی؟چرا نمیری دکتر پوست نهایت اینا میدونی چیه؟یه کرم پودر بگیر ردو بپوشونه مردم ماه گرفتی یا لکه پیسی رو صورتشونه بازم انقد اعتماد بنفس دارن تو چرا ناراحتی دختر بی محلیای شوهرتم از این ناراحتی خودت شدت میگیره 

دختر کورد 😍عاشق خیاطی اسفندماهی با زندگی پراز پستی بلندی تاپیکای که نذر صلوات بود تگم کن 😘