2733
2734
عنوان

خیلی نگرانم

860 بازدید | 7 پست
سلام توی هفته 7 رفتم سونو واسه قلبش ولی فقط ساک رو دیدن دکتر سونو تاریخ پری رو پرسید گفت شما هفت هفتته ولی سونو 5 هفته و 4 روز نشون میده.
بردم به دکی نشون دادم واسه 2 هفته دیگه بازم سونو نوشت.
این یعنی چی بچه ها؟
تروخدا!!!!!
بارداری پوچ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نترس دوستم واسه نی نی خوب نیست برای خیلیها این اتفاق میوفته مال من که اصلا اولش ساک رو هم ندید بعد از دو هفته هم ساک و دید هم با سونوی واژینال ضربان قلبش و شنید ان شالله که درست میشه فقط تا میتونی استراحت کت بذار نی نی جون بگیره شاید یکم ضعیفه تا میتونی چیزهای مقوی مثل معجون بخور دکی هم به من همینو گفت استرس هم نداشته باش فکرهای مثبت خیلی تاثیر گذارن باهاش حرف بزن خیلی مطلب در این موردها خوندم اما الن نمی تونم برات بنویسم فقط همین کارها رو بکن از حالت ما رو هم بی خبر نذار.
سلام گلم
منم که حامله شدم رفتم سونو با تاریخ 6 هفته و 2 روز فقط ساک حاملگی رو دیدن اما بعد از 13 روز دوباره رفتم سونو 8 هفته و یک روز همه چی خوب بود جنین تشکیل شده بود پالس قلب هم داشت الان هم که دارم واست می نویسم یک هفته دیگه نه ماهم تموم میشه یعنی الان تو هفته 35 هستم و فردا شروع هفته 36 بارداریمه این بارداری سوم و بچه اولمه دو تا سقط داشتم انشاالله نی نی تو هم بزرگتر میشه و تو این سونو می بینیش اصلأ غصه نخور به خدا توکل کن قربونت برم
2740