2733
2734
عنوان

من همش عصبانیم...

213 بازدید | 25 پست

بچه ها چند وقته من همش احساس خشم دارم و عصبانی هستم

سر هرچیز کوچیک و مسخره ای داد میزنم و دعوا راه میندازم اما آروم نمیشم 

سرم داره منفجر میشه از این همه داد خودم🥲

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احساس میکنم افسرده شدم شدید اما کسی نمیبینه از شانسم🙃🙃

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2738

کاری ندارم ولی میگن اونایی که تو این موقعیت ها جلوی خودشونو میگیرن نفس عمیق میکشن آب میخورم و میرن بیرون آدمای قوی آری هستن البته که دارم شعارمیدم🙌

یک عدد جوان مذکر(👦) ایرانی که با ۲۲ سال سن الان سرباز۰ِ دوستانی که میگن ی موجود مذکر تو نی نی سایت چیکار می کنه من حوصلم سر رفته همین منم جای داداشتون یکم جمو جور تر بشینین منم جام شه 🙃قول میدم کم حرف بزنم بیشتر گوش کنم🤐 
استرس چیزی نداری؟

نه استرس ندارم اما وقتی به شوهرم فکر میکنم پر از خشم میشم مثل اینکه بهش ویار پیدا کردم🤪

گل گاو زبان 

کار از گل گاو زبان گذشته خواهر

2706