2733
2734
عنوان

با اینکه بتا خوبه ماما گفت تکرار کن

712 بازدید | 33 پست

۲ روز از پریودیم گذشته بتا رو ۶۹ بود ولی گفت دو روز دیگه تکرار کنه باید دو برابر بشه ۶۹ که خوبه

دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماما سواد نداره ولش کن 8هفته برو سونو بده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
ماما سواد نداره ولش کن 8هفته برو سونو بده

هشت هفته بره سونو خانم اول باید پنج هفته بره ببینه اصلا داخل رحمی هست یا خارج ساک داره یا نه اگه خدایی نکرده نزدیکه سقط بشه بهش شیاف و آمپول بده وایسه تا هشت هفته که چی چرا الکی راهنمایی میکنید

2738
هشت هفته بره سونو خانم اول باید پنج هفته بره ببینه اصلا داخل رحمی هست یا خارج ساک داره یا نه اگه خدا ...

دقیقا خواستم بهش همینو بگم ...😐ماما سواد نداره بعدکاربرهای اینجا فکر میکنن خیلی باسوادن و نسخه میپیچن ...

ماما سواد نداره ولی ایشون داره    

وتلا بخدا اصلا تا مثبت میشه باید بری یه شیاف چیزی بده تا هشت هفته خدایی نکرده پایین باشه می‌ره نیفته حداقل با آمپول براش می‌تونه کاری کنه من نمیدونم بخدا🤣🤣🤣از دست این کاربرا