2737
2734
عنوان

خش یخچال

331 بازدید | 19 پست

یخچال سایدم سیلوره

پر از خشه نمیدونم اصن این خشا چطور روش افتاده هرموقع میبینم انقدر اعصابم خووورد میشه😟😢😢الان رفتم آشپزخونه آب بخورم باز دیدمشون

چیکار کنم 🥺

اگه رنگش میکنن رنگ بزن 

من تجربشو نداشتم 

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برچسب میزنن واست ...   ب راحتی  عینه برچسبای کابینتی یا اوپنی ولی  باکیفیت تر و  خاصتر .هم رنگ یخچالت 

برامنم ب لطف  پسرم  خش داره و غُر شده شرایط اوک شه  بگم بیان برچسب بزنن . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2731

یکی میگفت اگه به نمایندگی زنگ بزنیدمیان درستش میکنن .حالانمیدونم راست میگفت یادروغ 

خودم گذاشتم وقتی اسباب کشی کردیم زنگ بزنم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740
یکی میگفت اگه به نمایندگی زنگ بزنیدمیان درستش میکنن .حالانمیدونم راست میگفت یادروغ  خودم گذاشت ...

من نمایندگی حتی نیومد نصبش کنه

گفت دیگه گارانتیش قبول نیست داخل ایران

الان ینی میان واسه خش؟چطوری درست میکنن؟

نمیشه که اصن نمیدونم چطوری این خشا افتاده روش

عزیزم نمیخوام بد بینت کنم اما مهمون خبیث نداشتی تنها بشه کمی و خدای نکرده شیطون گولش بزنه

ما خودمون قبلن گاز مون معمولی بود بعد از رفتن مهمونا متوجه شکسته شدن شیشه اون شدیم چند وقت بعدم دیدیم لباسشویی چند تا خط کشیده شده حالا اینو مطمئن نیستم شاید به مرور شده دقت نکردم اما گازمون رو رسما شکسته بود

🌱🌱“اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک”🌱🌱اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج🤲
عزیزم نمیخوام بد بینت کنم اما مهمون خبیث نداشتی تنها بشه کمی و خدای نکرده شیطون گولش بزنه ما خودمون ...

نه عزیزم من تازه یک ساله ازدواج کردم مهمون نداشتم ک زیاد فقط خانواده هامون بودن

من نمایندگی حتی نیومد نصبش کنه گفت دیگه گارانتیش قبول نیست داخل ایران الان ینی میان واسه خش؟چطوری ...

نمیدونم والا 

خودمم خبرندارم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
بی ریخت میکنه یخچالو تازه ک من یخچالم نو ینی😟

این رنگو خود  اون خانوم فک کنم خواسته  من  یخچالم ساید سیلوره ...   قرار شده طبق   ادرسشون برم مدل برچسبو انتخاب کنم  ایشون بیاد واس نصب . هم جای خشو میبرع هم رنگ‌پریدگو هم  توو رفتگیو . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2706