2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ چیز معلوم نیست

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

الان دیگه وقت فروش نیست گلم.احتمالا تیر ماه بتونی،تا انتخابات میگن ثابت میمونه.دور و بر یک و نهصد تا هشتصد

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏

عزیزم از اینجا سوال نکن وقتی 3 تومن بود میخواستم بفروشم چندنفر که ادعاشونم میشد گفتن نفروش تا بعد عید میشه 3700.. منم نفروختم الان نزول کرده و دیگه کلا منصرف شدم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم از اینجا سوال نکن وقتی 3 تومن بود میخواستم بفروشم چندنفر که ادعاشونم میشد گفتن نفروش تا بعد عی ...

عزیزم درست گفتن،همه تحلیل گران اقتصادی همینو میگن،تا یه مدت میتونن بیارن پایین اما بعدش بازم انفجاری میره بالا.شما سال بعد این موقع همونارو دعا میکنید.

این جور موقع ها بهتره پیج یکی دوتاشونو دنبال کنید.من خودم پنجاه و پنج گرم تو نرخ ۲۱۲۰ تومن گرفتم(الان یه ماهه),نزدیک چهل گرم رو هم نگه داشتم تو کف قیمت بخرم(بر اساس گفته تحلیل گر).

چرا همه رو نخریدم چون گفتم ریسک کنم بهتره که خداروشکر مذاکرات و وارد کردن ارز تو بازار موثر بود و تونست قیمتو بشکنه.

تو اینستا من چند تارو دنبال میکنم که از همه بهتر پیج علی هدفه.به انگلیسی بزنید میاره.پیجش بازه،دوست نداری فالو نکن اما چند تا پستشو ببینی بهت کمک میکنه.

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
عزیزم درست گفتن،همه تحلیل گران اقتصادی همینو میگن،تا یه مدت میتونن بیارن پایین اما بعدش بازم انفجاری ...

درسته قبول دارم سال دیگه همین موقع رو... ولی من واسه خرید زمین میخواستم بفروشم تا سال دیگه این موقع هرچی هم طلا رفته باشه بالا نمیشه زمین خرید

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ