2737
2734
عنوان

تاپیک پربازدید

385 بازدید | 15 پست

بچها یکی تگش کنه چون یه حسی نسبت بهش دارم میخوام غیبت نشه👀

چرا حس میکنم ارزوی عروسک پارچه ای داره ادارش میکنه؟؟؟؟؟لحن حرفا عین اونه چرا؟؟

خدای منم بزرگه...

کدوم تاپیک؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه گیری دادین به اون 😂😂🤦🏻‍♀️

کانال رشد فردی و شخصیتی ، خوشحال میشم اونجا ببینمتون 🙂✌🏻❤️منتظر حضور گرمتون هستم میخوایم کنار هم پیشرفت کنیم و به تکامل برسیم 🌱اگه پادکست ، کتاب ، فیلم انگیزشی ، یا دوره روانشناسی داشتین برام بفرستینhttps://t.me/roshdfardi_sisi
2731
چه گیری دادین به اون 😂😂🤦🏻‍♀️

اخه خیلی وقته نیومدم الانم اومدم اونو خوندم یاد عروسک پارچه ای افتادم خیلی لحنش مثل اونه و مخصوصا اینکه اون هن میخواس بگه خیلی خوبه و مظلومه مگه هس کسی ک بزنن و کاری نکنه بگه اخه من خوبم!!!!

خدای منم بزرگه...
میتراااااا

موز 60 تومنی؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.
2738
همش دروغه هرچی تو پربازدیداس دروغه تخیلات یه عده بیکاره

هر چی میخوام مثبت نگاه کنم نمیشه پیاماش خیلی ضایس داشتم واسه شوهرم میخوندم با یه لحنی میخوندم شوهرم میگفت چرا اینجوری میخونی اینجوری هم مگه بحش میکنن گفتم با هر لحنی بخونی اصلا متنش با عقل جور در نمیاد 

خدای منم بزرگه...