2733
2734
عنوان

وای خدایا ۸کیلو چاق شدم فاجعه ست

284 بازدید | 22 پست

من قبلا ۶۰کیلو بودم رفتم دکتر پوست برای تزریق چربی صورت سوال بپرسم اون بهم خندید گفت تو بدنت اصلا چربی نداره که بخوام تزریق کنم مسخرم کرد 

البته خب صورتم خیلی لاغر بود باسن هم نداشتم

همکارم میگفت تو باسن نداری هیچکس نمیگیردت بدرد نمیخوری 

منم ۳ماه ازمون داشتم همش نشستم خونه درس بخونم و خیلی میخوردم از مهرماه تا الان شدم ۶۸کیلو فاجعه ست

ولی بقیه میگن خوشگل شدی میگن چکار کردی خوشتیپ شدی

صورتمم چاق شده ولی وضع روحیم از دیدن وزنم داغونه بنظرتون رژیم بگیرم دوباره بشم ۶۰؟

قدم ۱۶۳ هست خیلی ناراحتم وقته دق کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با توجه به قدت باید وزنت کمتر باشه، اندامت فکر کنم حدودی مثل الان منه، منم ۷۳کیلوام با قد ۱۶۸،خیلی حس چاق بودن دارم

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
2706