2737
2734
عنوان

لاین های زیبایی و ...

195 بازدید | 18 پست

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه میخام امروز درمورد چیزی حرف بزنم که اینروزا زیاد میبینم اونم لاین های زیبایی هست بزار درمورد لاین خودم که پوست بگم بچها فقط ازتون میخام گول این تبلیغای اینستاگرامی رونخورید وفکرنکنید لاین زیبایی ینی هلو بپرتوگلو باید بگم  اسکین تراپیست ها واسه سود ودامد خودشون هنرجوی زیاد میگیرن نه یکی دوتاشون همشون بیتوجه به اینکه ایا بعد اموزش واسه اینا شغلی هست میتونن مشتری داشته باشن ایا یک شهر چندتا اسکین کر میخاد واسه همینه که بعضیا بعد کلی پول خرج کردن دستگاه ومواد خریدن مایوس میشن  ومیفروشنشون وفقط ضرر پس قبل هر جوگیرشدنی ببین توانایی جذب مشتری داری  بی برو برگرد هرجا بری ازت مشتری میخان باید تو این حرفه صبر داشته باشی  تا به درامد برسی شاید سال اول فقط خاک خوری باشه اگه سوالی دراین زمینه دارین بپرسین

سلام عزیزم 

خسته نباشید 

من پوستم چربه

ولی اصلا حس پوست چرب ندارم

محصولات مخصوص پوست چرب که استفاده میکنم احساس کشیدگی داره و پوسته پوسته میشه

من چیکار باید انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا موافقم. منم رفتم تو لاین کراتین به امید اینکه مشتری هست و بازار خوبه حدودا ۲۵ تومنی هم خرج کردم‌ ولی الان بعد حدود ۶ماه ۵تا مشتری داشتم اونم دوستای خودم که پول خیلی کمی گرفتم ولی بازم ناامید نیستم 

آنچه در فهم تو آید آن بُوَد مفهوم تو...
2731
دقیقا موافقم. منم رفتم تو لاین کراتین به امید اینکه مشتری هست و بازار خوبه حدودا ۲۵ تومنی هم خرج کرد ...

عزیزم امیدتو ازدست نده تلاشتو بکن به نتیجه میرسی  ولی درکل لازم بود اینو بگم که حتی اگه یک نفرم اگاه شه کافیه  فکر نکن بازار این کار هلوو نه اگه میخان واردش بشن واقعیتا روبدونن شده مشتریم که معلمه ماهی ۷درامدشه میگه شاید کارمو ول کنم بیام لاین رنگ من اینجور😐بودم معلومه همچن ادمی پیش خودش فکرمیکنه لاین زیبایی به راحتی پول پارو میکنن که تصور غلطیه اونیم که به درامد میرسه بعد کلی زحمت وتلاش وتجربه میرسه

2740
عزیزم امیدتو ازدست نده تلاشتو بکن به نتیجه میرسی  ولی درکل لازم بود اینو بگم که حتی اگه یک نفرم ...

بله کاملا درسته بازار رقابتیه و تو کار کراتین مواد بسیار گرونه و کسایی هستن کخ مواد ارزون میزنن و اونا بازارو بردن😂

ممنون عزبزم همچنین🌱

آنچه در فهم تو آید آن بُوَد مفهوم تو...
بله کاملا درسته بازار رقابتیه و تو کار کراتین مواد بسیار گرونه و کسایی هستن کخ مواد ارزون میزنن و او ...

فکرمیکنی اونکه بامواد بد کار کنه خوب نتیجه کارشم بد میشه مشتریشو ازدست میده ولی تو اگه یکجا بری کراتین وخوب باشه همیشه دیگه میری پیش اون کراتین کار به چندین نفرم معرفیش میکنی منم مثل تو کارمو ۶ماه پیش شروع کردم که کلا تواین ۶ ماه واسه اون مسائلی که پیش اومد بازار همه اوناییم که پرمشتری بودن کساد بود چه برسه ماکه تازه شروع کردیم ولی حالابزار ببین چقد کراتین خوب باشه برات چون بشخصه برای خودمن چیزیه که براش خرج میکنم چون زیبایی موهام برام مهمه ومطمئنم پررونق میشه

منافذ باز بله احساس چربی بله جوش نه

خوب شما روتین چطور میری شوینده ابرسان ضدافتاب روزی دوبار استفاده میکنی ؟

قبل اینکه ازمحصولات پوست چرب استفاده میکردین پوسته پوسته نمیشد یا ازقبلش اینطور میشد

خوب شما روتین چطور میری شوینده ابرسان ضدافتاب روزی دوبار استفاده میکنی ؟ قبل اینکه ازمحصولات ...

پوستم به شدت خشک شده بود 

گفتم حتما سنم رفته بالا

سرخود رفتم مغازه یه سری چیزها فروشنده بهم داد 

عالی بود

پوستم نرم شد

من تو حموم فیس واش میزنم 

اگه بخوام برم بیرون تونر ابرسان 

صبح باشه یعنی آفتاب ضد آفتاب 

نباشه فقط زیر چشم رو اصافه میکنم

شب هم یه مدت کرم شب و دور چشم میزدم

تا اینکه فروشنده بهم سرم خون اژدها بلنس داد برای شبها

بعد گفت روش ضد لک ت بزن