2737
2734
عنوان

راهنمایی میخوام

45 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

این تاپیکو میزنم چون واقعا به یه راهنمایی درست و غیر احساسی و منطقی نیاز دارم

من با ۲ نفر دوست بودم خیلی صمیمی

به خاطر برخی اتفاقات از هم جدا شدیم یه طورایی قهر بودیم تا اینکه بعد یه مدت تقریبا دوباره اوکی شدیم

من از یکی از دوستام شنیدم این دو  نفر پشت سر من حرفای بدی میزنن

خدا شاهده من حتی یه بارم بعد از اینکه دعوا کردیم دهنم به بدگویی ازشون باز نشد و این درحالی بود که اونا بعد از اوکی شدنمون این رفتارو داشتن و به هیچ عنوان گریه ها و احساس من براشون مهم نبود

حالانمیدونم بعد از فهمیدن حرفایی که پشت من گفتن باید باهاشون مثل قبل رفتار کنم؟یا اینکه بزنم دهنشونو سرویس کنم یا محل ندم...

نظرتون چیه؟

بی محلی

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ادم دوبار از ی سوارخ گزیده نمیشه

ولشون کن انگار ک تو زندگیت نبودن اگه ی بار آدمایی ک حالت رو بد میکنن کامل از زندگیت بندازی بیرون بعدا هم کسی ناراحتت کرد مثل آشغال میندازیش بیرون 

این ی راهنمایی منطقی بود بدون هیچ احساسی