2752
2734
عنوان

امروز ریزش شدید طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 65 پست
کسایی ک روی سه تومن نفروختن خیلی ضرر کردن الان میشد با پولش بیشتر کنن طلاهاشونو    

اونوقت منی که رو یه تمن طلا خریدم ،🥴🤐😤

بیدارشو 🦋  پروانه من ببین زندگی داره صدامون میزنه ،🌺🌷🌺🌷🌺🌷🌺 .........عزیز دلم ی وقت فک نکنی بی ارزشی .......،🖤❤️🖤❤️......خیالت راحت اگه تو نباشی.       ی جای کار دنیا میلنگه.......تو بیدار شو خودم نازتو میکشم .........خودم میشم پدرت      مادرت      همدمت          عشقت.       نازنینم .......بیدارشو .......دنیا هنوز قشنگه .‌‌‌‌‌‌..    دنیا هنوز تورو صدا میزنه       🌱🌿🍃☘️    پروانه من      یادته خدا بهشتشو نشونمون داد         همونجا      دقیقا     همونجا      منتظرمونه         بالاخره      ی روزی      ی جایی      🦋    پروانه قلب خستم پر پروازم باش تنهام نزار 🖤🖤..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه تومن

بیدارشو 🦋  پروانه من ببین زندگی داره صدامون میزنه ،🌺🌷🌺🌷🌺🌷🌺 .........عزیز دلم ی وقت فک نکنی بی ارزشی .......،🖤❤️🖤❤️......خیالت راحت اگه تو نباشی.       ی جای کار دنیا میلنگه.......تو بیدار شو خودم نازتو میکشم .........خودم میشم پدرت      مادرت      همدمت          عشقت.       نازنینم .......بیدارشو .......دنیا هنوز قشنگه .‌‌‌‌‌‌..    دنیا هنوز تورو صدا میزنه       🌱🌿🍃☘️    پروانه من      یادته خدا بهشتشو نشونمون داد         همونجا      دقیقا     همونجا      منتظرمونه         بالاخره      ی روزی      ی جایی      🦋    پروانه قلب خستم پر پروازم باش تنهام نزار 🖤🖤..
2731
حتی اگرم طلا کاهش پیدا کنه چون خط ۳ تومن رو حد زد بنابر این در مدت خییلی کوتاهی باز ب ۳ تومن میرسه&n ...

خدانکنه 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
پس تا یه هفته دیگه صبر کنم؟ مثلا 27 یا 28 اسفند برم بخرم 

خواهری میشه یه سوال بپرسم ازت؟

ببین من زمانی ک طلا ۲۸۰۰ بود سه گرم طلا مستعمل گرفتم

کلا شد ۶ میلیون

حالا اگ بخام ببرم عوض کنم ، یکم سنگین تر بردارم ضرر میکنم؟

یا بذارمش کنار برای پس انداز چن سال دیگ 

حتی اگرم طلا کاهش پیدا کنه چون خط ۳ تومن رو حد زد بنابر این در مدت خییلی کوتاهی باز ب ۳ تومن میرسه&n ...

نه منظورم این نیست ک باز گرون شه یا ارزون.. ایشون خیلی محکم و مطمئن میگن بازم کاهش داره میخام بدونم این اطمینان از کجا نشات میگیره؟

عشق ممنوعه❤️‍🩹
خواهری میشه یه سوال بپرسم ازت؟ ببین من زمانی ک طلا ۲۸۰۰ بود سه گرم طلا مستعمل گرفتم کلا شد ۶ میلیو ...

گلم برای تعویض هم ضرر میکنی چون الان ارزونتر شده، بزار براز چندسال دیگه انشالله