2737
2739
عنوان

بگین کارم اشتباهه،یا درست؟؟؟؟

160 بازدید | 11 پست

خانوما بیاین بگین کارم اشتباهه یا درست؟؟؟خودم شاغلم شوهرمم شغلش آزاده درآمدش ب قسط و وام و قرض و گوله میره ،آخرشم فقط پول خورد و خوراک میشه و هیچی نمی مونه  دیگه هیچ پولی نمی مونه واسش ک خرجی بده بهم، 

ولی من میگم با اینکه زن کار کنه مرد باید بهش خرجی بده ، جدیدا خیلی پول کم میاره و از من میخواد ، منم تا حالا خیلی کمک کردم تو مخارج زندگی اونجاهایی ک کم آورده، ولی حس میکنم ک دیگه داره بد عادت میشه دیگه کم کم داره میشه وظیفه من .یه تشکر نمیکنه !!! حتی من ماشین گرفتم واسه خودم جوری شده که  بزور ماشین خودمو میده بهم . دیشب باهاش دعوام شد گفتم سوئیچو بده، سوئیچو پرت کرد گفت مبارکت باشه چیزی که به زبون بیاریو من اصلا نمی‌خوام ،منم گفتم به جای دست درد نکنس! من خیلییییی کمکش میکنم تو مخارج زندگیمون حتی همه طلاهاممم فروختم ، اما انگار ن انگار ازش توقع رفتار خوب دارم ک اونم زود از کوره در میره ، به نظرتون کار خوبی کردم؟؟ چیکار کنم ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عزیزدلم داری ازوقتی که برای خونت بایدمیزاشتی میزنی میری سرکار.یعنی ازوقت شوهرت بچهات میزنی.بعدشم مگه توزندگی مشترک مهمه این چیزا؟خب اونم میره سرکار بخاطره تو.زیرباربدهی وقسط میره بخاطره تو.

عزیزم شما در مقابل پول که دادین باید چیزی دریافت میکردن مثل نصف خونه کردین???? همونطور که مرد پولشو تبدیل به خونه و ماشین میکنه ,بله ایشون هم بد عادت شدن هم طلبکار,,, 

2738
خب عزیزدلم داری ازوقتی که برای خونت بایدمیزاشتی میزنی میری سرکار.یعنی ازوقت شوهرت بچهات میزنی.بعدشم ...

هم خونه کار میکنم هم بیرون از خونه هم بچه داری ،هم خونه داری ، حتی تو کار خونه کمکم نمیکنه ، یا کارای کوچیک بچه ،دیگه واقعا خسته شدم . آخر سرم یه تشکر خشک و خالی نداره ک هیچ بداخلاقی هم میکنه .