2733
2739
عنوان

پسر من اوتیسم یا بیش فعالی داره؟

223 بازدید | 24 پست

پسر من یک سالشه. از قبل خیلیییی نااروم بود. تا شش ماهگی که مدام له خاطر رفلاکس جیغ میزد بعدش هم از بی خوابی و لجاجت. الان اواخر یازده ماهگیشه. از مبل و دیوار میچسبه و رو انجشت پاهاش بلند میشه. مدام با وسایل خونه درگیره و اگه اونطور که میخواد مسائل پیش نرن جییییییغ های وحشتناک میکشه. خوابش ناارومه. شب مثلا ساعت ۱۲ میخوابه تا ۷ صبح ولی تو خواب مدام قل میخوره و جابه جا میشه. حداقل پنج بار بیدارم میکنه. دوست داره انگشتشو بکنه تو‌چشم بقیه و یا گازشون میگیره یا نیشگون میگیره. ما اصلا همچین شوخی هایی باهاش نمیکنیم. ارتباط چشمی برقرار میکنه، رفتارها رو از ما یاد میگیره مثلا دست میزنه. بای بای میکنه با انگشت نشون میده پشت میز قایم میشه دالی میکنه. عاشق تبلیغاته ولی غیر از تبلیغات به چیز دیگه ای نگاه نمیکنه‌تو تلوزیون. آهنگ خیلی دوست داره ولی تو ماشین فقط جیغ میزنه و بی قراره. تو جمع ناآشنا خبلی ناآرامه.

بچه من تقریبا همینجوری بود، الان دوساله س خیلی خیلی بهتره فهمیده تره، اکثر بچه ها شیطونن خب

آناناس سابقم..اسمم هستیه، ی نی نی دو ساله دارم، تو اکثر زمینه ها تجربه دارم،چیزی نیاز داشتین صدام کنین🤩.ایدی تلگرامم @fal_varagh4478 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرانه کمکم کنید. شوهرم نمیزاره ببرمش روانشناس. باید برم هر مادرم با اون ببرم که شوهرم نفهمه ولی ت ...

حتما ببرش تا استرس نداشته باشی

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2738
خواهرانه کمکم کنید. شوهرم نمیزاره ببرمش روانشناس. باید برم هر مادرم با اون ببرم که شوهرم نفهمه ولی ت ...

بیش فعالی را متخصص مغز و اعصاب تشخیص میده

با مادرت برو پیش روانشناس

اگر اوتیسم باشه زیر دوسال بفهمی درمان میشه (بعضی طیف ها البته نه)

من نمی‌دونم چرا در مورد همچینننن مسئله مهم و حیاتی در مورد بچه اینجاااااا سوال میکنین نمیدونم چرا تا ...

عزیزم از بیخیالی یا ناآشنا بودن با دکتر که نیست توضیح دادم شوهرم به هیییچ وجه قبول نمیکنه رفتار پسرم مشکوکه. باید برم شهر مادرم پنهون از اون ببرمش دکتر که حداقل شش ماه طول میکشه برم

😂😂😂فقط پسر خودم اومدجلو چشمم الان دوسال و نه ماهشه خیییییلی اروم شده نسبت ب یک سالگی،واس من دو شب میخوابید بعد ۵صبح جیغای وحشتناک میکشید خیییلی شیطون بود الان کمتر .نگران نباش میگذره هیچ مشکلیم ندارع

😂😂😂فقط پسر خودم اومدجلو چشمم الان دوسال و نه ماهشه خیییییلی اروم شده نسبت ب یک سالگی،واس من دو شب ...

تو رو خدا راست میگی؟ اونم میزد یا با اسباب بازی بازی نمیکرد وواسه هرچیزی جیغ میزد؟ به خدا کم آوردم. صداش بی نهایت عصبیم میکنه. شبا خوابم کمه. روزا هم از صداش سردرد میشم

2706