2733
2734
عنوان

چی بگم بهش؟ یک عدد مزاحم

430 بازدید | 29 پست

خلاصه میگم همکارم با وجود زن و بچه یه چند وقتیه با رفتاراش بهم رسونده که یه فکرایی توی سرشه 

منم تازه جدا شدم ولی اصلا تو فکر ازدواج مجدد ودوستی مخصوصا با فرد متاهل نیستم 

حالا یه رب پیش زنگ زد گفت میخوام درموردی موضوعی باهاتون صحبت کنم منم گفتم سرم شلوغه گفتش نیم ساعت دیگه زنگ میزنم اونم مستقیم به شماره ام که تا حالا هیچوقت ارتباط نداشتم باهاش در حد سلام 

کمکم کنید چجوری جوابش بدم استرس گرفتم اگه پیشنهاد بده که دوست ندارم چی بگم

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

به کسی هم نمیتونم بگم اخه 

نمیدونم چیکار کنم چی بگم که هم محترمانه باشه هم بفهمه پاشو از گلمیش دراز نکنه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به کسی هم نمیتونم بگم اخه  نمیدونم چیکار کنم چی بگم که هم محترمانه باشه هم بفهمه پاشو از گلمیش ...

نمیخواد محترمانه برخورد کنی

اتفاقا باید تند برخورد کنی ک دیگه حتی باهاتم سلام علیک نکنه

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  
اگ پیشنهاد داد خیلی محکم وجدی وتند برخورد کن بزار اول حرفشو بزنه بعد اگ دیدی قصدی داشت حتی فحشش بده ...

نمیشه که فحش بدم محل کارمم بقیه میشنون بعدم همکارم چشم تو چشم میشم باهاش نمیدونم چی بگم بهش

بگو نه چرا می‌ترسی اگه اولش گفتی ن ک گفتی بعدن با حرفاش خامت می‌کنه داستان میشه 

معلومه میگم نه فقط میخوام یه جوری باشه دیگه مزاحم نشه و همکارم هست

نمیشه که فحش بدم محل کارمم بقیه میشنون بعدم همکارم چشم تو چشم میشم باهاش نمیدونم چی بگم بهش

صداشو ضبط کن ی برنامه ضبط تماس بگیر هرچی گفت ضبط کن بهش بگو یکبار دیگه قصد سو استفاده داشته باشین با مدیر مطرح میکنم خانوادتونو در جریان بزاریم

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  

مرد زن دار که دیگه استرس و دودلی و مشورت نداره 

بگید من بنا به ملاحظات خانواده ام صلاح نیست هیچ صحبت غیر کاری و یا حتی کاری خصوصی با هیچ آقایی داشته باشم 

و شما هم برای رعایت حریم من هر حرفی دارید به رئیس یا مسوول یا معاون بگید اگر صلاح دونستن منو در جریان قرار میدن 

زنگ های شخصی رو هم‌جواب نمیدم و جواب هم ندید 

همین

خیلی محکم بگو ک یک بار دگ درین مورد با من حرف بزنی زنگ میزنم پلیس

همکارمه نمیخوام آبروش بره مثلا بگم بهش نمیخوام درباره این موضوع حرف بزنین به نظرت تموم میشه 

فقط کافیه بفهمن مطلقه ای ازش بدم میاد بیچاره زنش

معلومه میگم نه فقط میخوام یه جوری باشه دیگه مزاحم نشه و همکارم هست

شروع کن ب حرف زدن باهاش کاملن رسمی بعد اگر پیشنهاد داد بگو نه من از روابط آزاد خوشم نمیاد و دیگه لطفا این موضوع رو پیشنهاد ندین همین خیلی ساده ای والا

2706