2733
2739
عنوان

پسر یک ساله ی عصبی

359 بازدید | 24 پست

خانوما تو رو خدا کمکم کنید.

پسر من اواخر یازده ماهگیشه. خیلی عصبی و پر سر و صداس. تبلیغات دوست داره. با باباش بازی میکنه. خیلی کنجکاوه. حرکت های ما رو تقلید میکنه اینو میگم که بدونید باهوشه ولی به مشکلی هست خیلیییی عصبیه. هرچیزی که میخواد و دستش نمیدیم جیغ های خیلییییی وحشتناک میکشه و سرشو میکوبه زمین. ما طبقه اولیم انقدر صداش بلنده طبقه ی چهارم میشنون. تو ماشین یه مسیر نیم ساعتی رو فقط جیغ میزنه و گریه میکنه. خیلی خسته شدم. گاهی انقدر کم میارم که منم پابه پاش گریه میکنم. یعنی فکر کنید اگه بعد از هرخواب چهار ساعت بیدار باشه سه ساعتش رو درحال جیغ بنفش کشیدنه. وقتی گریه نمیکنه هم فقط جیغ میزنه سرمون. فکر میکنه داره بازی میکنه. چیکار کنم؟

الان میان میگن تو لیاقت مادر شدن نداری 😂😂

دختر منم اینجور آلن سه سالشه. . من خونه پدرمم دخترم ب شدت اذیت میکنه

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان میان میگن تو لیاقت مادر شدن نداری 😂😂  دختر منم اینجور آلن سه سالشه. . من خونه پدرمم ...

من عاشق بچه ام هستم. با هزار بدبختی خدا بهم بخشیدش ولی خب مادرا هم آدمن. میخوام ببینم کی میتونه این همه ساعت جیغ کشیدن بچه رو تحمل کنه

عزیزم من دختر دوستم اینطوری بود و بعد از جلسات مشاوره ی فراوان فهمیدن خونه به اندازه ی کافی برای بچه آرامش نداشته و مادر هم مادر مضطربی هست و جیغ های دخترش رو تشدید می‌کنه و حتی خودش داد میزنه و بچه این شخصیت رو گرفته. 

شما هم به نظرم مشاوره ی کودک برید چون قطعا ریشه ی خاصی داره.

2738

یکساله خیلی زوده برا عصبی شدن ولی خب این ب منظور قشقرق ب پا کردنه ک میخاد ب همه خواستش برسه 

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤
عزیزم من دختر دوستم اینطوری بود و بعد از جلسات مشاوره ی فراوان فهمیدن خونه به اندازه ی کافی برای بچه ...

خونه ی من آروم و ساکته. تنش و مشکلب هم با همسرم ندارم شکرخدا. ولی چرا دروغ گاهی که مداوم و پشت سر هم جیغ میزنه منم عصبی میشم. اصلا نمیزنمش ولی حالاتم عصبی میشه

من عاشق بچه ام هستم. با هزار بدبختی خدا بهم بخشیدش ولی خب مادرا هم آدمن. میخوام ببینم کی میتونه این ...

ب سختی  دخترم بزرگ کردم. پدری کردم در حقش اما دخترم اذیت می‌کنه منو الاندکنارم نشسته زار زار گریه می‌کنه.   خدا خیر نده بایاشو به عوضی بیخوده به هزاری نمی‌فرسته نفقه میده  هیچی  دخترمم. ک لج کار. 

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
شوهرم نمیزاره میگه عیب رو بچه نزار بچه اس حوصله اش سررفته گریه میکنه. خیلی ناراحتم

وقتی شوهرت خونه نیست ببر 

مگه همه چیو باید بگی اخه؟

شوهرت که از صبح تا شب پیش بچه نیست 

تو اعصابت داغون میشه

2706