2733
2739
عنوان

شوهرم بعد ده روز اومد دخترمو ببینه

1535 بازدید | 38 پست

شوهرمو الان ده روزه بخاطر خیانتی که کرده بیرون انداختم تو این ده روز دخترم همش اصرار داشت که باباش بیاد ببرش بیرون درصورتیکه اون گاو اصلا براش مهم نبود فقط به من پیام عذرخواهی میفرستاد هرچی دخترم میگفت بیا منو ببین نمیومد دیروز با کلی منت گفت باشه باباجون ادرس کارگاهمو میدم بگو مامانت بیارتت اینجا

عشقم همه کسم دخترم😍😍

بعد ادرس نداد گوشیشم جواب نداد دخترم طفلی خیلی رفت تو خودش منم بردمش بیرون نمیدونم چیکار کرد بهش گفتم بی پدر سرم دادزد به من نگو بی پدر بعدم شروع کرد گریه کردن منم ناراحت شدم به اون گاو پیام دادم خیلی اشغالی اشک بچمو دراوردی اشکتو درمیارم

عشقم همه کسم دخترم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هی مردا چقد عوضی شدن دیگ ک ب زن بچه خودشون هم رحم ندارن لعنت ب این زندگی ها

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️

خلاصه پیام داد که دارم میام فحش نده بعد من خیلی دلم شکست به دخترم گفتم مگه من برات کم گذاشتم تو این ده روز مثل سگ کار کردم که تو کم و کسر نداشته باشی چرا همش دنبال اون اشغالی که برات ارزش قائل نیست

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2738

خلاصه اومد و گفت تو هم باهامون بیا گفتم نه من همینجا جلو در منتظر میمونم بعد دیدم سرده منم رفتم تو شهربازی هیچی خلاصه اونجا هم کلی التماس که منو ببخش باز من محلش ندادم بعد از خوش گذرونی دخترم دوباره برش داشتم اومدم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
خلاصه پیام داد که دارم میام فحش نده بعد من خیلی دلم شکست به دخترم گفتم مگه من برات کم گذاشتم تو این ...

وای عزیزم حق داری😞

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706