2733
2739

دوستان توجه کنید 

اگر مخاید پولنون رو دور بریزید بدید به این شرکت بی در پیکر من برج 3 سال قبل 750دادم برای الوند شش تن. هنوز ندادن. الان با کمال پر رویی میگن ماشین نیست باید فورس بخری 

400هم دوباره بدی 

اقساط لیزینگ هم طبق درصد وام ها افزایش میدم امسال 30ذرصد هست 

زمانی که من قولنامه کردم 18درصد بود. 

خلاصه بعد 11ماه مخام شکایت کنم. 

سلام

پیش پرداخت ک ازت گرفتن. هر روز ی بهونه میارن

قرار بوده سه ماهه ماشین بدن، الان شیش ماهم گذشته ندادن

با این قراردادم ک تنظیم کردند آزادند هرکار دلشون بخاد بکنن.

پول دست اینا نده پشیمون میشی، برو با ی وکیل مشورت کن ببین پولو ک دادی دستت هیچ جا بند نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرکسی از فرهان دیزل ماشین گرفته بیچاره شده من ۱۴ماهه پیش قرار بستم ۶۵۰ملیون پول ریختم ب حسابشون بعد از ۱۴ماه رفتن از دستم شکایت کردن برای فسخ‌ قرار داد کلاهبراریه اگه کسی میخواد ماشین بخره از این شرکت نخره برادرانه میگم اینا ماشین نمیدن منو ۱۴ ماه بازی دادن پولم خوابیده پیششون با کلی بهونه های بنی اسرائیلی 

دوستان توجه کنید  اگر مخاید پولنون رو دور بریزید بدید به این شرکت بی در پیکر من برج 3 سال قبل ...

منم میخوام شکایت کنم ی کانالی درس کنین که همه شاکیا جمع بشن اونجا همه باهم متحد شیم یه غلطی بکنیم این شرکت تا کی میخواد خونمونو تو شیشه کنه 09188017402این شماره منه اگه امکانش هس تماس بگیر