2733
2734

سلام دوستان اعصابم خیلی خورده میشه بیاین یکم باهم حرف بزنیم

امشب خونه مادرشوهرم بچه خاهرشوهرم دخترمو زد منم بلن شدم اونو زدم اون ۶ سالشه دختر من ی سال و سه ماهش. یکی از خاهر شوهرام اومد ک چرا زدیش گفتم ب تو ربطی نداره این شد جرقه دعوا همه ریختن سرم حتی شوهر خاک برسرم تک وتنها موندم مامان اون بچم رفت بچشو زد یکی از خاهرشوهرام میگ حالا این احمقه تو چرا بچه رو میزنی ب من گفت احمق.......

اون بچه خاهرشوهرمم یکسره فحش خاهرو مادر بهم میدادب شوهرم میگم برو یکی بزن تو دهنش میگ ولش بچه ست هی سر من دادو بیداد میکنه

خاک برسرم بشه باهمچین خانواده شوهری 

کارت درست نبود

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جای شما بودم مستقیم میرفتم خونه پدرم با همچین شوهری

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2731

ببخشید.  با نهایتا احترام اشتباه از شما هست.   درست هم هست ک اونا هم بی احترامی کردن.  اما اول شما اشتباه کردی.   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  تیکر مربوط به مراسم عقدمه🥰👰🏻🤵🏻انقد تعلیق شدم که دیگه سیم‌کارت نداشتم وارد سایت شم سایت خواهرمو اجاره کردم. اگه رو عمت غیرت داری گزارش نزن🤣تاپیکای قبل مربوط به خواهرمه💓.. رسیدی ࡅߺ߳ܘܟ߭ߕ، ࡃࡅ࡙ࡅߺ߲ࡉ نداره ، ࡅ࠭ܦ߳ߕܘ سرخط..یه لیسانسه ی بیکار هستم با کلی آرزوی قشنگ(ماییم و دلی ک هزار رویا برای شکفتن دارد!🤍🌱)...  خدایا مرسی که سرنوشتمو به سرنوشتش گره زدی💓M💓عشق من و تو مانند میخ طویله‌ای می‌ماند که هیچ خری قادر به کندن آن نخواهد بود😂در من هست هزار من  گر بشکند یک من  زاده شود من دیگری♡..
2738

از عمد زد یا به شوخی زد بچتون رو؟ 

تو كیستی، كه من اینگونه بی تو بی تابم؟شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم .تو چیستی، كه من از موج هر تبسم توبسان قایق، سرگشته، روی گردابم!تو در كدام سحر، بر كدام اسب سپید؟تو را كدام خدا؟تو از كدام جهان؟تو در كدام كرانه، تو از كدام صدف؟تو در كدام چمن، همره كدام نسیم؟تو از كدام سبو؟

تو اشتباه کردی اونام اشتباه کردن اشتباه در اشتباه

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2706