2733
2739
عنوان

😑 یک بار برای همیشهههههه

251 بازدید | 1 پست

سالهای کثیریه که مربی بدنسازی هستم😑

و این سوال های زیر تمومی نداره…

جوابشو گذاشتم

یکبار برای همیشه جواب میدم این سوالارو خیلییی پر تکرارن….

۱. به ولله طناب زدن افتادگی رحم نمیاره !!!! مثل اینه شما بگید اعضای داخلی بدن مثلا کلیه هاتون شل میشن😐

۲. سینه افتاده و شل درست شدنی نیست ولی با تقویت ماهیچه زیر سینه میشه فرم بهتری به سینه ها داد

۳. چربی سوزی موضعی نداریمممم! یعنی شما نمیتونی فقط یکجای بدن رو لاغر کنی نمیتونی بگی میخوام فقطططط شکمم اب بشه!

با توجه به درصد چربی بدن در نقاط مختلف، با افتادن روی کالری نقصان و ورزش، بدن شروع به چربیسوزی کلی میکنه

۴. ورزش در بارداری بسیار هم مناسبه ولی اگر قبل بارداری در روز نیم ساعتم پیاده روی میکردین یهو نمیشه وزنه برداری کنید!

پیاده روی سبک و منظم و شنا برای فرد بارداری که ورزش نمیکرده توصیه میشه ( فرد کاملا مبتدی)

۵. سینه بافتش چربیه! پر نمیشه با بدنسازی

ولی بدنسازا چون عضلات زیر بافت سینشون خوش فرمه، باعث میشه سینه هاشون خوش فرم تر دیده بشه و یا سینه های کوچیک زیبا تر بشن

۶. به قران حلقه زدن کار چرتیه! اسیب به ستون فقرات میزنه! وقت تلف کردنه! اگر دخترخاله ی همسایه ی داییتون زده و لاغر شده مطمئن باشید تاثیر حلقه نبوده! میتونید مقالات به زبان های مختلف با تاییدیه رو بخونید

۷. کالری نقصان یعنی اینکه شما روزانه کمتر از کالری ای که می سوزنید مصرف کنید

به طور مثال شما در طی روز ۲۰۰۰ کالری میسوزونید، کالری دریافتی شما باید ۱۷۰۰ باشه 

حالا بستگی به میزان درصد چربی و وزن و… کالری نقصان رو میتونید بالا پایین کنید

۸. بدنسازی هیکل رو مردونه نمیکنه! 😑 کاش میتونستم عکس هیکلم رو با سابقه تمرینی ۱۶ سال بذارم و ببینید که کاملا ظریف و پر هستم. کسانی که بدنشون خیلی شدید بزرگ میشه، اونها هورمون استفاده میکنن

۹. با چیپس و بستنی و پاستیل چاق شدن هیییچ فایده ای نداره تبدیل به چربی میشه! باید سالم خوار باشید 

مصرف پروتئین بالا+ مصرف فیبر و سبزیجات و …

و در کنارش ورزش منظم بدنسازی تا اینکه عضله بسازید نه چربی!

۱۰. لاغر شدن هم کالری نقصان + ورزش بدنسازی + ورزش هوازی

❤️❤️

۱۱. حرکات اصلاحی افتادگی سر شونه ، گودی کمر، قوز و… اینها باید زیر نظر مربی انجام بشه و من نمیتونم بگم فلان حرکت رو بزن چون دامنه فعالیت رو باید سنجید و حتی ممکنه اوضاع شما بدتر بشه خدای نکرده… باید با عکس بررسی بشه وضعیتتون بعد میشه حرکت داد

۱۲. بعد زایمان هم بله میشه هیکل زیبایی ساخت

~~~

دوستان عزیزم من باشگاه بدنسازی دارم و دیگه خودم مربی نیستم 

و وقت برنامه انلاین ندارم متاسفانه و ادرس باشگاه هم نمیدم عزیزای من❤️ (ممنونم که حریم خصوصی رو درک میکنید)

اگر جواب سوالتون بالا نبود، سوال تخصصی اگر داشته باشین تا جایی که  بتونم جواب میدم