2733
2734

انتقالی میدن به مدارس شهرستان 

یا باید ییلاق و قشلاق کنن کجا باید زندگی کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مثلا پیش چادرا یا روستاها درس میدن. از پاییز تا فروردین دیگ تعطیل میکنن. ییلاق قشلاق نمیکنن. باید ۶پایه رو باهم درس بدن تا ۵یا۶سالم انتقالی نمیدن

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
2728
2738
خدا خیرت بده عزیزم میشه ازش بپرسی شرایطش واسه یه خانم هست؟ کجا زندگی میکنه تو خود روستا؟

اون خیلی جاش دور بود میرفت تا اخر هفته نمیومد الان با پارتی منتقل شده روستا بهتره. اگ تو‌ مناطق کوهستانی نباشه و بتونی روزانه بری و برگردی خوبه.ولی اگ خیلی دور باشه نه. من خودم از نزدیک زیاد برخورد دارم با معلمهای عشایر. خانم خیلی کم جذب میکنند . خودشون تو مناطق صعب العبور کلا پذیرش خانم ندارن. اگ دورید از خونه مجبورید توی شهر یا روستای نزدیک ب اون منطقه خونه اجاره کنید یا خوابگاه برید

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
اون خیلی جاش دور بود میرفت تا اخر هفته نمیومد الان با پارتی منتقل شده روستا بهتره. اگ تو‌ مناطق کوهس ...

معلوم نمیکنه که کجا میندازن تو دفترچه زده استان سمنان 

مثلا 

خانم ۴۰ تا میخواد 

دیگه نمیدونی کجا میندازن

معلوم نمیکنه که کجا میندازن تو دفترچه زده استان سمنان  مثلا  خانم ۴۰ تا میخواد  دی ...

اها. خب زیاد سخت نیست مطمعنا خانمهارو جاهای پرت نمیفرستن