2737
2739
عنوان

به نظرتون برم چادر عوض کنم؟

247 بازدید | 17 پست

یه چادر مدل عبایی خریدم با سنگ دوری .حدود ۱۸۰۰شد حالا پشیمونم به خاطر قیمت بالاش حال موندم برم عوض کنم یا بذارم داشته باشم مهمونی های خاص بپوشم.قشنگه ولی قیمتش زیاده😥عذاب وجدان دارم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه خریدیش اتفاقا ب نظر من هرجا دوست داری بپوشش منتظر مهمونی های خاص و فلان نباش

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2728
2740
اگر پولش پس میدن برودپس بگیر  ویگه هم چادر نگیر چون از مد افتاده 😁😁😝

چادر از مد افتاده؟؟؟ چادر پوششیه که هیچوقت از مد نمیفته

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

من یکی خریدم مدل عربی اصیل ۶۰۰.کرپ ساده. ب نظر خودم قشنگه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
اگر پولش پس میدن برودپس بگیر  ویگه هم چادر نگیر چون از مد افتاده 😁😁😝

اتفاق چادر هیچ وقت از مد نمیفته عکسای قدیم نگاه کن چقدر مانتوها داغون شدن ولی چادر همونجوریه😛لطفاً ریپلای نکن .

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
من یکی خریدم مدل عربی اصیل ۶۰۰.کرپ ساده. ب نظر خودم قشنگه

اره کرپ ایرانی همینطوره ولی این کرپ نیست فکر کنم ندا کره ای خیلی قشنگ رو سر می ایسته .

2706