2737
2739
عنوان

خانمهای بینی عملی لطفا بییاین

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 21 پست
پوست پل بینی رو باید آروم بکشه پایین من تو فیلما اینجوری دیدم حتی تو پیج تجربه ی عمل بینی هم همینجور ...

شما منظورتوت از پایین کشیدن ب سمت گونس.اون درسته .پوست بینی زودتر میچسبه ب بینی .ولی ب سمت پایین اشتباه

قصه ی ما ب سر رسید..کلاغه ب خونش نرسید😕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه یه نقطه از بینی که فکر میکنم برجسته تر از طرف دیگست و با انگشت فشار بدم و مثلا ده ثانیه نگه دار ...

دو تا انگشت اشارتو ب صورت عمودی دو طرف بینیت چند ثانیه نگه دار بعد ک برداری برا چند ثانیه ورمش میخابه این کاروو همیشه تکرار کنی ورمش زودتر میخابه

2742
دو تا انگشت اشارتو ب صورت عمودی دو طرف بینیت چند ثانیه نگه دار بعد ک برداری برا چند ثانیه ورمش میخاب ...

من حس میکنم نوک بینیم خیلیییی کم کجه. ممکنه ورمش بره درست بشه؟؟ حس میکنم یه طرف بینیم بیشتر ورم داره برا همین کج دیده میشه نوکش

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
من حس میکنم نوک بینیم خیلیییی کم کجه. ممکنه ورمش بره درست بشه؟؟ حس میکنم یه طرف بینیم بیشتر ورم داره ...

احتمالایطرف بینیت ورمش بیشتره واس همین کج بچشمت میاد.من خودم انحراف بینی داشتم از داخل بینی بعد ک عمل کردم بینیم کج شده بود همش غصشو میخوردم ک چرا کج شد ب دکتر ک گفتم گفت رو یه طرف بینیت بیشتر کارشده ورمش بیشتر ب مرور زمان خوب میشه خدا رو شکر راضیم الان

احتمالایطرف بینیت ورمش بیشتره واس همین کج بچشمت میاد.من خودم انحراف بینی داشتم از داخل بینی بعد ک عم ...

خدا رو شکر که راضی هستید🙂

منم راضیم از بینیم. ولی از اول یه طرف بینیم ورمش بیشتر بود. منم انحراف داشتم. گفتم شاید با ماساژ این طرف که ورم داره زودتر بخوابه.

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ