2733
2739
عنوان

ریزش مو

105 بازدید | 7 پست

سلام خانما.لطفا راهنماییم کنید دخترم شش سالشه یک ماهی میشه موهاش خیلی شدیییید میریزه الان شربت زینک خریدم میدم بهش ولی فک کنم تغیری نکرده.دکترم فعلا بخاطره اوشاع خودم نتونستم ببرمش هفته ی اخره بارداریمه ازاواسط بارداریم استراحت مطلقم واسه همین نتونستم ببرمش پیش متخصص.راهنماییم میکنید خواهشاااااا🙏🙏🙏🙏

خب باید ببریش دکتر اطفالی چیزی

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
موند بعد زایمانموخیلی غکرم خرابه نگرانشم😟😟

کاش بدی خواهری چیزی ببرتش گناه داره

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
الهی دورش بگردم .میبرمش حتما گفتم باز ی راهنمایی بگیرم ازتون چون خیلی نگران بودم

🙂🙂

2740