2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم کسلم و بی حوصله ی سوال شماهفته هفتم هستی حسی رونی نی داری احساسش میکنی منم هفته هفتمم ولی حس نمیکنم انقدغصه میخورم

«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷🤗دوست عزیز نینی سایتی، اگر چشمت به امضام خورد ممنون میشم برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی .....خدایاشکرت بعدازکلی سختی و5سال انتظار بلاخره در تاریخ 1401/12/1بی بی چک و آزمایش خون بارداریم مثبت شدومنم طعم شیرین مادری رومیچشم خدایا به تمام دوستان نی نی سایتم که مثل من در آرزوی فرزندهستن فرزندی صالح عطا کن هزاران هزار بار خدایاشکرت😍😍😍🥺🥺🥺😘😘😘

سعی میکنم کسل نباشم ۷ ماهه کسلم روحیه امم داغون شده الان تا بلدم سرموگرم میکنم بیرون میرم هر چند کم خیلی تو روحیه ام تاثیر داره

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2740
سلام کسی میدونه ترشح سفیو و گاهی شفاف توی بارداری طبیعیه؟ 

منکه هر مدلشو دارم و خسته شدم فک کنم طبیعی دکترم گفت قرمز صورتی نباشه اشکال نداره باز خودت بپرس از دکتر

منکه هر مدلشو دارم و خسته شدم فک کنم طبیعی دکترم گفت قرمز صورتی نباشه اشکال نداره باز خودت بپرس از د ...

تو هفته  ی ۱۶ شکم خیلی سفت باید باشه؟

احساس میکنم شکمم کوچکه و زیاد سفت نیست میترسم

تو هفته  ی ۱۶ شکم خیلی سفت باید باشه؟ احساس میکنم شکمم کوچکه و زیاد سفت نیست میترسم

من دقت نمیکردم حساس نباش زیاده من الان ۲۷ هفته هستم موقع دراز کشیدن شکمم شله موقع راه رفتن سفته