2733
2734

خاطرات بد هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه. اولین مسافرتتو بری. نه تنها اصلا تحویلت نگیره بلکه این کارم باهات بکنه. فکر کن یکی از جاریام نامزد بود شوهرش الانم مثل پروانه میچرخید دورش اون یکی هم چهار سال از عروسیشون می‌گذشت باز همین حالت رو داشتند. 

فقط من انگار بیوه بودم. به من گف پول ندارم سال ۹۷ ولی مامانش برا دوتا از عروسا و بچه هاشون ۷۵۰ تومن سوغاتی خرید که همه رو شوهر من حساب کرد. پولش برام مهم نیست. ولی حرکتش شده غمباد برام. 

خواهشا فحش ندید. دلم گرفته بدترم نکنید. 

نگید چطور یادت مونده رفتارهای مشابه زیاد داره. زیاد میشه بنویسم.

۴ سال منتظرش موندم و با عشق زیاد باهاش ازدواج کردم. 

دخترم با اومدنت معنای زیبایی رو بهم یاد دادی، زیباترینم به زندگی ما خوش اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنی همونقدر که دوسش داری دوست داره؟؟؟؟واقعا واسش متاسفم حیف احساسات تو

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2731
هممون داریم از این خاطرات بد سعی کن بهشون فک نکنی

دست خودم نیست. هرروز تو ذهنم میچرخن. و هرروز گریم میگیره

دقیقا مثل من شوهرم همش کارمیکنه اماهبچوقت پول نداره اماواسه خودش داره

خدایا خودت شاهدی خودت میبینی اشک هایی که میریزم. خودت تقاص دل شکسته من راازش بگیر. بسه امتحان خسته ام دیگه خدایا بسه.... 
2740

اشکال اینجاست به وقتش که باید حرف بزنی سکوت میکنی 

بایدهمونجا میگفتی وقتی دستت خالی بود نیازی نبود مامانتم بیاری دوتایی میومدیم که راحت تر خرج کنیم حالا هم یه سفر خوب بهم بدهکاری 

مطمئنی همونقدر که دوسش داری دوست داره؟؟؟؟واقعا واسش متاسفم حیف احساسات تو

زبونی میگه. ولی خوب کاراش یه جور دیگس. هیچ اولویت نبودم.

ببین گلم  منم با ۴ سال دوری و عشق انتظار بهش رسیدم. منم اتفاق هایی افتاده که هنوز نمیتونم کامل ببخشم .  اوایل ازدواج مدام تو جمع به مادرش توجه میکرد  لوسش میکرد ولی منو نمیدید  وهزران اتفاقآ  حتی یه بار سیلی زد بهم از شدت عشقش میمردما  مرگ میگم . ولی یه چیز فهمید به قول دکتر انوشه میگه اون خدا نبوده که انقدر تو بزرگش کرده بودی برا خودت .  

گر نگهدار من آنست که شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

اگه گوش میدی مستقل شو 

منظورم از همه نظره 

دیگه فک کن شوهر نداری و همه کاراتو خودت بکن اونوقت خودش میاد سمتت 

احتمالا از اون تیپ ادماس ک هرچی زنش تحویلش نگیره بیشتر میره سمتش

من کلی از این دست موارد دارم یعنی حسرت به دلم مونده بود که واسه من یه چیزی بخره فقط واسه خودم ، یه بار با کلی دعوا و جنجال یه شلوار تو خونگی واسم گرفت واسه ۳ تاخواهرش هم از اون شلوار گرفت هم روسری

یعنی میخواستم تو خیابون خودمو بندازم زیر ماشین چند برابر پولی که زورش می اومد واسه من خرج کنه واسه اونا خرید کرد

همیشه همینه ها درست بشو هم نیست

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون
اشکال اینجاست به وقتش که باید حرف بزنی سکوت میکنی  بایدهمونجا میگفتی وقتی دستت خالی بود نیازی ...

همون اول گفتم نریم گفت همه دارن میرن. نمیتونم نرم با پدر و مادرم. گفتم دستمون خالیه. گفت خرید نمی‌کنیم فقط آب و هوایی عوض میکنیم و برمیگردیم.

من کلی از این دست موارد دارم یعنی حسرت به دلم مونده بود که واسه من یه چیزی بخره فقط واسه خودم ، یه ب ...

دلیلا چیه؟ خواهراش چند سالشونه.

2706