2733
2734
عنوان

بعد از زایمان...

156 بازدید | 13 پست

سلام.خانوما الان سه ماهه زایمان کردم.تا قبل از دو ماهگی لکه بینی داشتم یه هفته قطع شد .که پریود شدم.الان این ماه یک هفته گذشته و پریود نشدم‌.ممکنه تو شیردهی دیگه پریود نشم؟

👶👶👶

بله

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوسال شیردهی پریود نشدم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2740
چه جالب.حتی وقتی بچه غذا خور شده بود و کمتر شیر میدادین؟

آره بخدا

حالا دومی هم باردارم امیدوارم بازم مثل اولی بشه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

سلام عزیزدلم وقت بخیر . ببخش اینجا مزاحمت شدم. یه سوال داشتم در مورد پسرم. تو یه تاپیک قدیمی دیدم نوشته بودین بچه تون حساسیت به پروتین گاوی داشته خواستم امکانش باشه کمکم کنی. علایم پسر شما چی بود و شکر خدا کی درست شد? علامت پسر من فعلا خلط در مدفوع هست و دکتر بهش شیر پپتی داده

سلام عزیزدلم وقت بخیر . ببخش اینجا مزاحمت شدم. یه سوال داشتم در مورد پسرم. تو یه تاپیک قدیمی دیدم نو ...

.پسرم روی صورتش به اندازه سکه قرمز شده بود و حالت اگزمایی داشت.بعد از خوردن شیر آپتامیل پپتی جونیور برطرف شد.بعد از اون هم دکتر براش شیرخشک نوتری درینک نوشت که وزنش بالا بره بهش نساخت و اسهال شد.بعد از اون دیگه  شیر آپتامیل عادی بهش دادم

حساسیت به پروتئین گاوی معمولا تا یک سالگی برطرف میشه

👶👶👶