2737
2734
عنوان

خیلی دوست دارم خونه بخریم😔

252 بازدید | 13 پست

برج ۲ میشه ۷سال تمام ک ازدواج کردم 

دوتا بچه دارم بزرگه ۴سال کوچیکه ۶ماه 

از وقتی ازدواج کردم تو یه اتاق جدا از پدرشوهرم زندگی میکنم فقط حیاطمون مشترکه 

باخرج خودمون باردار بودم برا بچه بزرگم ک حمام و سرویس بهداشتی و اشپزخونه زدیم 

اما واقعان جامون دیگه کوچیک اتاق خواب ندرم با کلی اساس و دوتا بچه 

اینم بگم اون موقع ک ازدواج کردیم هیچی نداشتیم. ینی جوری بود ک شوهرم تازه ۴ماه بعدازدواجمون رفت خدمت

شوهرم یسره سرکاره خداییش هیچی برا خودم و بچهام کم نمیزاره 

از خوراک و پوشاک و گردش همچیز فراهم میکنه

با کارکرد خودش و وام 

الان ی ۴۰۵ داریم و ی کوییک صفر قراره تا برج ۱ تحویل بدن 

ینی ارزو شده برام ک یه خونه کوچیک بخریم 

با این شرایط بد اقتصادی  امکان اجاره رو نداریم نمیتونم سال ب سال جا ب جا کنم 

کاربر ۳بار ترکیده بدبخت😪😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم توی یه اتاق ۴۵متری تو حیاط مادرشوهرمم،۷ساله ازدواج کردم و یه بچه دارم همه وسایلام روی همه،هرچقد ...

من فکر کردم فقط خودم خونه پدرشوهرم😃

ی همدردی پیدا شد

کاربر ۳بار ترکیده بدبخت😪😐😐😐

عزیزم شرایط همسرتو درک کن درسته که ایشون مداوم سر کار بوده ولی تورم خیلی موثر بوده خصوصا در زمینه مسکن . به نظرم همون جور کا اینجا هستید شروع کنید پول جمع کردن و سرمایه های کوچیک مثل طلا بی احرت تا کم کم جمع بشه بتونید خونه بخرید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
منم توی یه اتاق ۴۵متری تو حیاط مادرشوهرمم،۷ساله ازدواج کردم و یه بچه دارم همه وسایلام روی همه،هرچقد ...

😕چ بد خب چرا وقتی میبینی ی اقا وضعش ناجوره ازدواج میکنین باهاش

لـقـد خـلقـنـا الـانـسـان فـی کـبـد:                                                                              هـمـانـا مـا انـسـان را در رنـج آفـریـدیـم 🪷☘️                                                                                                                     یـا رب بـرسـان دوای مـا را  ... 🪄🪞🪄
😕چ بد خب چرا وقتی میبینی ی اقا وضعش ناجوره ازدواج میکنین باهاش

بابام اینکارو کرد حق تصمیم گیری بهم نداد ،۱۵سالم بود مدرسه تیزهوشان درس میخوندم مثل ۱۵ساله های الانم نبودم هیچی حالیم نبود زندگیم به گند کشیده شده