2733
2739

اصلا شبیه هم نیستیم. از زمانی که ازدواج کردیم روز به روز افسرده تر میشم. خیلی ضعیف شدم؟ دوستام منو به عنوان یه آدم قوی میشناختن. الان شدم یه آدم ضعیف بی اعتماد به نفس دست و پا چلفتی. 

من نه برام پول مهمه و نه رفاه. نمیگم نباشه ولی اگرم باشه سعی میکنم باهاش کنار بیام. فقط عشق و محبت و در اولویت بودن برام مهم بود که به هیچکدومشون نرسیدم. هرروز دارم به خاطر موضوع های تکراری گریه میکنم و روزبه روزم بدتر میشم. شوهرم که میاد خونه بهتر میشم. ولی از صبح که بیدار میشم همه کارامو با مرور خاطرات بد با گریه انجام میدم 

دخترم با اومدنت معنای زیبایی رو بهم یاد دادی، زیباترینم به زندگی ما خوش اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت بده؟منم متاسفانه یه انتخاب اشتباه کردم.اصلا از هیچ نظر برای هم ساخته نشدیم.حیف که پای دوتا بچه وسطه.گیر یه آدم بی منطق و زورگو افتادم.افسوس و صد افسوس کاش زندگی دکمه برگشت داشت کاش!!!!!

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭

من نمیدونم با اینهمه تجربه ناموفق در ازدواج چرا بازم یه سریا اصرار دارن ازدواج خوبه. شاید دوران دوستی و اشنایی و عقد و عروسی خوب باشه بعد که وارد زندگی میشن میبینن اون چیزی که قبل ازدواج فکرشو میکردن با الان فرق داره باور کنین من خیلیا رو دیدم از ازدواج ناراضی ان . درصد بالایی مجبورا دارن تحمل میکنن. با این حال یه سریا بازم اصرار دارن ازدواج خوبه . ارتباط با پسرها فقط تو همون دوران دوستی خوبه بعدش همه چیز عوض میشه من تا وقتی زنده ام اصلا ازدواج نمیکنم چون اعصابم رو از سر راه نیاوردم

2738

تاپیکهای این چنینی رو میبینم حرص میخورم میگم خدایا چرا من گول نمیخورم ولی یه سری دخترا اینقدر ساده هستن و گول پسرها رو میخورن با اینکه خودم ازدواج نکردم اما ماجراهای شماهارو میخونم اعصابم داغون میشه چرا شماها اینقدر ساده اید 

الان چون تو رفاه نیستی پشیمونی؟

رفاه متوسط جامعه رو دارم. ولی زورم میاد ۴ سال منتظر کسی موندم که اولویتش من نیستم.

شوهرت بده؟منم متاسفانه یه انتخاب اشتباه کردم.اصلا از هیچ نظر برای هم ساخته نشدیم.حیف که پای دوتا بچه ...

شوهرم از نظر همه و خودم جز آدمای خوبه ولی خوب من فقط یه چیزی تو زندگیم مهمه. که اصلا به چشم اون نمیاد. 

من نمیدونم با اینهمه تجربه ناموفق در ازدواج چرا بازم یه سریا اصرار دارن ازدواج خوبه. شاید دوران دوست ...

آخه تنهایی سخته. حتما خودتم شاغلی

شوهرم از نظر همه و خودم جز آدمای خوبه ولی خوب من فقط یه چیزی تو زندگیم مهمه. که اصلا به چشم اون نمیا ...

خوشبحالت کاش منم مثل تو بود.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭